سوییچ فشار پایین LOW Pressure سافت واتر

سوییچ فشار پایین LOW PRESSURE سافت واتر :

سوییچ های فشاری که (فشار کم و فشار زیاد) بر روی دستگاه های تصفیه آب قرار گرفته اند از پمپ ، پمپ فشار بالا، غشای  ROو سایر اجزای دستگاه تصفیه آب ، در برابر صدمات ناشی از فشار کم یا زیاد محافظت می کند و در کارکرد صحیح دستگاه نقش مهمی را عهده دار می باشد.

در فرآیند تصفیه آب به روش اسمز معکوس واحد های  Roاز نظر تئوری با فشار بسیار کم کار می کنند (طبق نتایج تولید کنندگان، ممبران تا  35psiپایین می رود) در واقع با این روند مقدار زیادی آب دریافت نخواهد شد واگر دستگاه تصفیه آب با فشار زیر 45Psi کار کند کیفیت به خطر می افتد چون که فشار ورودی پایین سبب می شود که واحد تولید آب رد شده بیشتر شود و در نتیجه آب آشامیدنی کمتری تولید کند.پس اینجا با کمک یک پمپ کوچک بهتر عمل می کند و فشار آب را تا 80Psi  یا بالاتر افزایش می دهند.

همان گونه که گفته شد سوییچ فشار پایین سافت واتر به طور معمول برای محافظت از پمپ در برابر فشار کم می باشد یعنی اگر فشار برای عملکرد دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس بسیار ضعیف باشد سوییچ فشار پایین به کمک می آید و پمپ را خاموش می کند.

مشخصات فنی :
 • طول عمر قطعه:100000 بار خاموش / روشن
 • مواد ساخت: مواد پلی پروپیلن
 • نقش محصول: حفاظت از دستگاه تصفیه آب
 • فشار لازم برای خاموش کردن: 01MpA
 • فشار لازم برای روشن کردن:025MPA
 • مقاومت در برابر فشار آب: 5MPA

سوییچ فشار دارای یک ورودی با اتصال مهره ای می باشد و یک انشعاب از ورودی هوزینگ اول به ورودی این سوییچ متصل شده است.

نحوه تعویض سوییچ فشار پایین

هنگام تعویض کردن سوییچ سر سیم هایی را که به سوییچ قبلی متصل بوده به سوییچ جدید با توجه، به اصول صحیح متصل کرده البته توجه داشته باشید که جابه جایی سیم ها تاثیری در عملکرد سوییچ ندارد.

سوییچ فشار پایین LOW PRESSURE سافت واتر
سوییچ فشار پایین LOW PRESSURE سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا (کمپانی ccra) با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب  با کادری مجرب  در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم، آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

شیر برقی تصفیه آب سافت واتر

شیر برقی تصفیه آب سافت واتر

شیر برقی قطعه ای از دستگاه تصفیه آب است و سیم پیچی عایق بندی شده می باشد که از آهن یا فولاد تشکیل شده است. می توان گفت ماده ای که سیم پیچ به دور آن پیچیده  می شود اصلی ترین قطعه این دستگاه می باشد.

طریقه عملکرد شیر برقی در دستگاه تصفیه آب

عملکرد شیر برقی در دستگاه تصفیه آب به این صورت می باشد: هنگامی که جریان از طریق سیم عبور می کند خاصیت الکترو مغناطیسی را نشان می دهد و شار مغناطیسی در اطراف سیم القا می شود. هنگامی که جریان برق در حال عبور از سیم پیچ برقی است، به عنوان الکترومغناطیس عمل می کند  یعنی جریان الکتریکی به جریان مغناطیسی تبدیل می شود و هنگامی که جریان خارج می شود خاصیت الکترومغناطیسی را از دست می هد. در هرجایی که جریان سیال لازم باشد به طور خودکار کنترل شود از شیر برقی استفاده می کنند.

کاربرد شیر برقی در دستگاه تصفیه آب

شیر برقی در دستگاه تصفیه آب برای کنترل جریان مایع در خط لوله یا یک فرآیند خاص استفاده می شود. در واقع شیر برقی یک واحد کنترل است که وقتی انرژی الکتریکی کم یا زیاد شود, یا خاموش می شود و یا جریان سیال را مجاز می کند یعنی اعمال بار الکتریکی بر روی سیم پیچ,  وضعیت دریچه را از حالت باز به بسته یا برعکس تغییر می دهد.

اجزا شیر برقی
 • ورودی و خروجی سیال
 • سیم پیچ به همراه قاب
 • بدنه شیر برقی
 • میله فلزی
 • محل اتصالات سیم ها
 • مغزی

عواملی وجود دارد که باعث نقص در عملکرد این قطعه می شود, برای مثال هنگامی که شیر برقی در جای درست و هم تراز نصب نشود می تواند مانع جا به جا شدن سیال شود و در نتیجه شیر برقی از کار بی افتد. یکی دیگر از عوامل خرابی ,تکرار زیاد قطع و وصل شدن شیر برقی می باشد که باعث داغ شدن و در نتیجه سوختن سیم پیچ می شود. همچنین انتخاب ولتاژ مناسب در عملکرد صحیح این دستگاه بسیار مهم است.

شیر برقی تصفیه آب سافت واتر
شیر برقی تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا (کمپانی CCRA ) با ارائه محصولات با برند تجاری متفاوت از سال 1380 تا کنون توانسته در عرصه فروش و خدمات پس از فروش محصولات فوق درایران و خاورمیانه افتخارآفرین باشد.

تلفن تماس: 65522923-65522963-021           همراه: 09364848920-09122972091

فیلتر ممبران نیمه صنعتی سافت واتر

فیلتر ممبران نیمه صنعتی سافت واتر از غشای  نیمه تراوا است یعنی  از ورق های نازک پلاستیکی تشکیل شده است که سوراخ ها و منافذ ریز در آن وجود دارد اندازه منافذ برای انواع مختلف تصفیه آب متفاوت است . شکل این فیلتر به صورت استوانه ایی است  .

اسمز معکوس یکی از رایج ترین و موثرترین روش تصفیه آب است که فیلتر ممبران نیمه صنعتی سافت واتر می تواند با استفاده از روش اسمز معکوس  آب خالصی را به وجود آورد یعنی این که تمام نیترات کلر وذرات دیگر آب را حذف می کند که مانع از عوامل بیماری زا و باکتری زا موجود در آب می شود.

این فیلتر در زمینه مهندسی و نیمه صنعتی برای شیرین کردن ، تصفیه کردن آب شهری و حتی تصفیه فاضلاب کاربرد دارد که بسته به نوع کاربرد انواع مختلفی دارد. این فیلتر طعم آب را بهبود می بخشد .

 عمر فیلتر ممبران نیمه صنعتی سافت واتر بین یک تا دو سال می باشد و ممکن است به دلیل برخی از موارد عمر آن کاهش یابد در مواقعی که TDS آب منطقه به طور شدید  بالا باشد فیلتر ممبران زود به زود خراب می شود.

 می توان ازفیلتری به عنوان محافظ ممبران که در واقع فیلتر پلی پروپلین  یا همان فیلتر مرحله یک می باشد قبل ازممبران استفاده نمود تا عمر ممبران کمی افزایش یابد.

به طور کلی زمان تعویض این فیلترها بسته به میزان آلودگی آب ورودی و نوع پیش تصفیه متفاوت است.

ازبرندهای معروف فیلتر ممبران می توان به CSM کره، Filmtec آمریکا، Hydranautics  آمریکا،  Toray و  koch اشاره کرد.

مشخصات فنی فیلتر ممبران سافت واتر:

جریان نفوذ  فیلتر : 300GPD

قطر فیلتر : 3 اینچ

طول فیلتر : 12 اینچ

فشار تست شده فیلتر : 65 Psi

دمای تست شده فیلتر : 25 درجه سانتی گراد

آب تصفیه شده در ساعت : 100لیتر 

فیلتر ممبران نیمه صنعتی سافت واتر
فیلتر ممبران نیمه صنعتی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا (کمپانی CCRA ) با ارائه محصولات با برند تجاری متفاوت از سال 1380 تا کنون توانسته در عرصه فروش و خدمات پس از فروش محصولات فوق درایران و خاورمیانه افتخارآفرین باشد.

تلفن تماس: 65522923-65522963-021           همراه: 09364848920-09122972091

خواص فیلتر مینرال در تصفیه آب سافت واتر

خواص فیلتر مینرال در تصفیه آب سافت واتر

آب آشامیدنی سالم دارای خاصیت هایی می باشد که در صورت وجود آن آب سالم به حساب می آید و آن را از آب معمولی شیر و سایر آب ها جدا می کند.

برای این که آب، سالم به حساب بیاید باید این موارد را دارا باشد:

 • از آلاینده هایی که برای بدن مضر است پاک باشد از جمله: کلر، فلوراید، موادشیمیایی، فلزات و غیره
 • با مواد معدنی طبیعی دوباره پر شده باشد: سیستم های فیلتر آب این مواد معدنی را به آب اضافه می کنند.
 • PH قلیایی آب متعادل باشد چون که آلاینده ها به طور معمول آب را اسیدی می کند.

مواد معدنی موجود در آب

آب طبیعی به طور معمول دارای مواد معدنی مفیدی از جمله: کلسیم، منیزیم، سدیم و پتاسیم است. ولی به مقدار زیاد از حد مورد نیاز بدن می باشد و همچنین به دلیل اینکه آب طبیعی در فرآیند لوله کشی و توزیع در معرض آلودگی قرار می گیرد نیاز به تصفیه دارد تا آنها از آب برداشته شوند، لازم است این مواد برای سلامت عموم دوباره به آب اضافه شود و این عمل برعهده فیلتر مینرال می باشد که در مرحله ششم دستگاه تصفیه آب سافت واتر قرار دارد.

سدیم و نقش آن در بدن و اضافه نمودن آن توسط فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب:

سدیم یک عنصر مشترک در محیط می باشد و به طور معمول در آب آشامیدنی و غذا یافت می شود. بدن انسان به منظور حفظ فشار خون، کنترل میزان مایعات وعملکرد طبیعی عصب و ماهیچه به سدیم احتیاج دارد پس سدیم نقش مهمی را در بدن ایفا می کند و وجود آن ضروری است که فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب اضافه نمودن سدیم به آب تصفیه شده را بر عهده دارد.

پتاسیم و نقش آن در بدن و اضافه نمودن آن توسط فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب:

بدن انسان برای حفاظت از فرآیندهای کلیدی روزانه حداقل 100 میلی گرم پتاسیم نیاز دارد. مصرف کافی پتاسیم خطر ابتلا به مرگ ومیر را تا 20٪ کاهش می دهد. پتاسیم همچنین فشار خون را پایین می آورد و در مقابل از دست دادن عضله محافظت می کند.عملکرد اصلی پتاسیم در بدن شامل تنظیم تعادل مایعات در بدن و فعالیت الکتریکی قلب می باشد که در دستگاه تصفیه آب فیلتر مینرال عهده دار اضافه کردن پتاسیم به آب است.

کلسیم و نقش آن در بدن و اضافه نمودن آن توسط فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب:

کلسیم ماده معدنی است که در آب یافت می شود بدن برای حفظ استخوان های قوی و انجام بسیاری از عملکردها به کلسیم احتیاج دارد.همچنین برای حرکت دادن ماهیچه ها و انتقال اعصاب بین مغز و هرقسمت از اعصاب بدن نیز لازم است.

میزان احتیاج بدن انسان به کلسیم بر اساس سن تایین می شود. برای مثال:

کودکان 1-3سال: 700 میلی گرم

کودکان 4- 8سال :1000 میلی گرم

کودکان9-13سال:1300میلی گرم

نوجوانان14-18سال:1300 میلی گرم

بزرگسالان19-50 سال:1000میلی گرم

مردان بزرگسال:51-70سال:1000 میلی گرم

زنان بزرگسال51-70سال:1200میلی گرم

خواص فیلتر مینرال در تصفیه آب سافت واتر
خواص فیلتر مینرال در تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

تلفن تماس: 65522923-65522963-021           همراه: 09364848920-09122972091

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل97B5

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل97B5

برند سافت واتر یکی از قدیمی ترین سازنده های دستگاه تصفیه آب است . دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل 97B5 یکی از انواع دستگاه تصفیه آب خانگی زیرسینکی این شرکت می باشد.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل 97B5 دارای 6 مرحله تصفیه آب است که با روش اسمزمعکوس و فیلتر ممبران قدرتمند، توانایی حذف کلیه ناخالصی ها و املاح مضر در آب را دارد. این محصول همچنین دارای استاندارد های جهانی FDA،CE،NSF  وWATER QUALITY می باشد که کیفیت و کارایی بالای آن را تایید می کند.

هوزینگ های این دستگاه دبل اورینگ می باشد که اطمینان خاطر از هرگونه نشتی را فراهم می آورد.

مشخصات کلی دستگاه سافت واتر
 1. مراحل تصفیه : 6 مرحله
 2. توانایی تولید : 200 لیتر در روز
 3. فیلتر ممبران 13 لایه آمریکایی
 4. قدرت تنظیم PH آب و همچنین کاهش TDS آب را دارد.
 5. مخزن 4 گالنی ( 16 لیتر)
 6. دارای شیر برداشت اهرمی
 7. مجهز به سوئیچ های فشار بالا و فشار پایین
 8. مجهز به پمپ قوی و بدون صدا و لرزش
 9. قابلیت اتصال به یخچال را داراست.
 10. فیلترهای کربن این دستگاه از پوسته نارگیل تهیه شده است.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل 97B5 می تواند 200 لیتر آب را در 24 ساعت تصفیه کند روش تصفیه این دستگاه از روش اسمز معکوس بوده است ودقت تصفیه آب و فیلتراسیون این دستگاه  99٪ می باشد که از قدرت بسیار بالایی برخوردار است و می تواند تمام آلاینده ها از جمله فلزات سنگین مثل نیترات، نیتریت، طعم و بوی نامطبوع و آلودگی های آب را جذب نموده ونتیجه کار آن آبی سالم و گوارا می باشد.

جنس بدنه این دستگاه از استیل ضد زنگ بوده و وزن آن حدود 5 کیلوگرم می باشد و نصب و جابجایی آن به سهولت امکان پذیر است.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل97B5
دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل97B5

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشرو در عرضه و توزیع انواع دستگاه تصفیه آب با کیفیت فوق را با بهترین قیمت عرضه می دارد.

جهت خرید اینترنتی از کمپانی CCRA اینجا را کلیک نمایید.

جهت ارائه مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

دستگاه تصفیه آب پنج مرحله ای سافت واتر

دستگاه تصفیه آب پنج مرحله ای سافت واتر یکی از معروف ترین برند های تصفیه آب خانگی در دنیا است و دارای تاییدیه های NSF، waterQuality،CE و ISO می باشد .

دستگاه تصفیه آب پنج مرحله ای سافت واتر از نوع خانگی و زیر سینکی می باشد.

روش تصفیه آب این دستگاه تکنولوژی اسمز معکوس (RO) می باشد که مورد تایید بهداشت جهانی بوده است که توسط این تکنولوژی می تواند ذرات معلق، ناخالصی و آلودگی های احتمالی آب را حذف کرده و سختی آب را کاهش دهد.

در این دستگاه پمپ آب تصفیه قدرتمند وجود دارد که کم صدا می باشد که روی پمپ آن made in Taiwan حک شده است.

مراحل تصفیه ی این دستگاه 5 مرحله می باشد که قابلیت ارتقا نیز دارد.

فیلترهای پیش تصفیه ی دستگاه سافت واتر کارترجی می باشند یعنی داخل محفظه (هوزینگ) قرار می گیرند.

انواع فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر پنج مرحله ای

 • فیلتر االیافی-1میکرون
 • فیلتر کربن اکتیو گرانول GAC
 • فیلتر کربن بلاک CTO
 • فیلتر ممبران 75گالن
 • فیلتر پست کربن

این دستگاه توانایی تولید 275لیتر آب سالم در طول شبانه روز را دارد و نوع اتصالات آن فیتینگی می باشد

شیر برداشت در این مدل به صورت ستاره ای استیل می باشد و مخزن آن15لیتر ظرفیت دارد.

مشخصات فنی دستگاه :

 • مراحل فیلتراسیون : 5 مرحله
 • توانایی تولید آب : 275 لیتر در طول شبانه روز
 • دارای مخزن 15 لیتری (4 گالنی) این مخزن ضد باکتری و ضد جلبک است.
 • ظرفیت تولید آب ممبران : 75 گالن
 • نوع اتصالات : فیتینگی
 • دمای آب ورودی:2 الی40 درجه سانتی گراد
 • فشار آب ورودی:10 الی40 PSI
 • برق ورودی:220 ولت،50 هرتز
 • دارای گیج فشار بزرگ
 • سوئیچ فشار بالا که باعث خاموش شدن پمپ می شود در زمانی که مخزن کاملا پراست.
 • دارای سوئیچ فشارپایین که هنگام قطع شدن آب ورودی ، دستگاه را خاموش می کند.
 • دارای شیر برداشت ستاره ای از جنس استیل
دستگاه تصفیه آب پنج مرحله ای سافت واتر
دستگاه تصفیه آب پنج مرحله ای سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل UF-29U1

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل UF-29U1 یک دستگاه 6 مرحله ای زیر سینکی می باشد که با روش اولترافیلتراسیون عمل حذف املاح مضر و مواد شیمیایی را انجام می دهد. این دستگاه بدون برق و مخزن کار می کند و با سیستم تصفیه توربینی (UF) مراحل تصفیه را انجام می دهد. در روش تصفیه اولترافیلتراسیون  توان حذف سختی آب (TDS) وجود ندارد.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل UF-29U1 دارای استانداردهای جهانی NSF و WQA می باشد.

مشخصات فنی :

وزن : 3 کیلوگرم

ابعاد :

 • طول : 30 سانتیمتر
 • عرض: 20 سانتی متر
 • ارتفاع : 40 سانتی متر

مراحل فیلتراسیون : 6 مرحله تصفیه به روش اولترافیلتراسیون

بدون مخزن و بدون آداپتور

فیلترها :

 • مرحله اول : فیلتر پلی پروپیلن
 • مرحله دوم : فیلتر کربن اکتیو گرانول
 • مرحله سوم : فیلتر کربن بلاک
 • مرحله چهارم : فیلتر UF
 • مرحله پنجم : پست کربن
 • مرحله ششم : فیلتر مینرال

نکته : فیلتر مرحله چهارم به روش اولترافیلتراسیون عمل تصفیه را انجام می دهد یعنی این فیلتر از یک غشای میان تهی از جنس پلی پروپیلن ساخته شده است . این فیلتر قادر به حذف ذرات معلق و املاح تا 0.002 میکرون می باشد. تا 99 درصد از میکروارگانیسم ، باکتری ها، مواد نفتی و روغنی و سموم کشاورزی به صورت فیزیکی توسط فیلتر UF حذف می شود.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل UF-29U1
دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل UF-29U1

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا (کمپانی ccra)با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب بصورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم، آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

فیلتر کربن اکتیو گرانول نیمه صنعتی سافت واتر

فیلتر کربن اکتیو گرانول نیمه صنعتی سافت واتر

فیلتراسیون کربن فعال برای جذب آلاینده ها روی سطح فیلتر انجام می شود. در این روش بیشتر برای ازبین بردن ارگانیک ها، کلر، فلوئور یا رادون از آب آشامیدنی یا فاضلاب موثر است اما برای آلاینده های میکروبی، فلزات و سایر آلاینده های معدنی موثر نیست.

انواع مختلفی از فیلترهای کربن وجود دارد که می توان برای نیازهای خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی استفاده کرد. نصب فیلترهای کربن اکتیو گرانول سافت واتر بسیار آسان است اما باید توسط نیروی ماهر و متخصص تعویض شود.

به طور کلی فیلتر کربن اکتیو گرانول برای حذف کلر و آلاینده های شیمیایی که باعث خراب شدن فیلتر ممبران می شوند استفاده می شود. علاوه بر این باعث بهبود طعم، رنگ و مزه آب نیز می شود.

فیلتر کربن اکتیو گرانول در مرحله ی دوم دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر قرار می گیرد.

معایب فیلتر کربن اکتیو گرانول  سافت واتر
 • فیلتر باید به طور مرتب تعویض شود و هزینه ی بالایی دارد
 • تجزیه وتحلیل آب برای انتخاب مناسب ترین کربن فعال مورد نیاز است آلاینده ها ازآب جدا می شوند .
مزایای فیلتر کربن اکتیو  گرانول سافت واتر
 • نگه داری ونصب آسان
 • قابل استفاده درمحل ورود (کارخانه های تصفیه آب نیمه متمرکز وتصفیه خانه های فاضلاب )یا در نقطه استفاده (فیلترهای خانگی و نیمه صنعتی)
 • برای از بین بردن برخی از مواد آلی ،کلر و رادون مفید است
مواد محصول:
 • مواد تشکیل دهنده : کربن فعال تهیه شده از پوسته نارگیل
 • طول : 20 اینچ و 30 اینچ
 • محتوای حجم کربن : 395 متر مکعب در 10 اینچ
 • مقدار حذف ناخالصی ها : 1 تا 5 میکرون
 • حداکثر فشار دیفرانسیل عامل :. ≤45MPa
فیلتر کربن اکتیو گرانول نیمه صنعتی سافت واتر
فیلتر کربن اکتیو گرانول نیمه صنعتی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا (کمپانی CCRA ) با ارائه محصولات با برند  های تجاری مختلف  از سال 1380 تا کنون توانسته در عرصه فروش و خدمات پس از فروش محصولات فوق درایران و خاورمیانه افتخارآفرین باشد.

تلفن تماس: 65522923-65522963-021           همراه: 09364848920-09122972091

راه اندازی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

راه اندازی دستگاه تصفیه آب سافت واتر :

ابتدا باید شیر آب سرد منزل را به قسمت ورودی دستگاه تصفیه آب سافت واتر متصل کنید و خروجی دستگاه تصفیه آب را به شیر برداشت وصل کنید.

اتصالات دستگاه و فیلترها را جایگذاری کرده و طبق اصول ببندید.

راه اندازی دستگاه تصفیه آب سافت واتر
راه اندازی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

بعد از نصب کامل دستگاه به شیر آب ورودی و قرار دادن آن در زیر سینک ظرفشویی حال برای راه اندازی دستگاه باید مراحل زیر را انجام دهیم.

منبع آب سرد را باز کنید و سوپاپ سوزنی (Needle Valve) روی دستگاه را نیز باز کنید. .( در جهت خلاف عقربه های ساعت بپیچید) اجازه دهید تا آب خام وارد سیستم شود

شیر مخزن را باز کنید تا آب وارد شیر مخزن شود حدودا 2 الی 3 ساعت طول می کشد تا مخزن پرشود. دسته شیر مخزن باید موازات با خروجی شیر باشد. ( مانند شکل) زمانی که مخزن پر شود دستگاه به طور خودکار خاموش می شود.

راه اندازی دستگاه تصفیه آب سافت واتر
راه اندازی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

نکته : ازاولین مخزن پر شده استفاده نکنید و اجازه دهید آب از شیر برداشت خارج شود . حدودا 5 دقیقه طور می کشد تا مخزن و فیلترها خالی شوند ( این کار باعث شستشوی فیلترها و مخزن می شود ) هنگامی که مخزن خالی شود آب خروجی از شیر برداشت کم می شود و به صورت چکه ای خارج می شود.

حال دوباره اجازه دهید مخزن پر شود . این بار می توانید از آب استفاده کنید.

بررسی کنید که اتصالات، دریچه ها و لوله ها نشتی نداشته باشند.

نکته : آب ابتدا ممکن است سیاه باشد و طعم و بوی نامطبوعی داشته باشد. این امری طبیعی است و بخاطر فیلتر کربن اکتیو گرانول اتفاق می افتد. بعد از مدت کوتاهی این حالت از بین می رود و آبی شفاف و تمیز در اختیار خواهید داشت.

توجه داشته باشید که نصب دستگاه تصفیه آب سافت واتر بهتر است توسط متخصصان فنی انجام گیرد و اگر ایراد و مشکلی در دستگاه وجود داشت همان لحظه رفع گردد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا (کمپانی CCRA ) با ارائه محصولات با برند  های تجاری مختلف  از سال 1380 تا کنون توانسته در عرصه فروش و خدمات پس از فروش محصولات فوق درایران و خاورمیانه افتخارآفرین باشد.

تلفن تماس: 65522923-65522963-021           همراه: 09364848920-09122972091

دستگاه تصفیه آب 400 گالنی سافت واتر

دستگاه تصفیه آب 400 گالنی سافت واتر یک دستگاه نیمه صنعتی است که در مصارف تجاری، فروشگاهی، کلینیک و اداری مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی مانند دستگاه های تصفیه آب خانگی است با این تفاوت که روزانه میزان تولید آب تصفیه شده در تصفیه آب نیمه صنعتی بیشتر است و در مکان هایی که مقدار مصرفی بیشتری به آب تصفیه نیاز دارند، استفاده می شود.
دستگاه تصفیه آب 400 گالنی سافت واتر یکی دیگر از محصولات این شرکت می باشد که ساخت کشور تایوان است. به دلیل کیفیت بالای آب ، درصد خلوص آب و حذف ناخالصی ها و ذرات مضر از آب توانسته تاییدیه های NSF، WQ و CE اروپا را اخذ نماید.
این دستگاه دارای 4 عدد ممبران فیلمتک با ظرفیت تولید 1600 لیتر آب در روز می باشد.
دارای دو پمپ نیمه صنعتی بسیار قدرتمند و کم صدا برای تقویت فشار آب ورودی و خروجی می باشد.
دارای شاسی ایستاده است که به راحتی بتوان آن را در هر مکانی قرار داد.
در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی ابعاد فیلترها و هوزینگ ها 20 اینچ می باشد یعنی طول و عرض آنها از فیلترهای خانگی بلند تر است.
مشخصات فنی :
• نام محصول : دستگاه تصفیه آب 400 گالنی
• برند : سافت واتر
• ظرفیت تولید آب : 400 گالن (1600 لیتر) در شبانه روز
• حداکثر قدرت پمپ : 150 psi
• ممبران : 4 عدد ممبران Filmtec 100
• تعداد پمپ : 2 عدد پمپ نیمه صنعتی (پمپ های نیمه صنعتی حدود 3 الی 4 سانتیمتر بزرگتر از پمپ های خانگی هستند.)

دستگاه تصفیه آب 400 گالنی سافت واتر
دستگاه تصفیه آب 400 گالنی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی (ccra) با تامین و عرضه دستگاه های تصفیه آب و انواع فیلتر و قطعات جانبی دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم، آمادگی خویش را اعلام می دارد. جهت سفارش و خرید آنلاین اینجا را کلیک نمایید. جهت اطلاعات بیشتر در مورد مدل دستگاه تصفیه آب خانگی و قیمت آن با ما در تماس باشید: 

  ۶۵۵۲۲۹۲۳-۰۲۱  ۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱  ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب سافت واتر:

فیلتر قلیایی سافت واتر به صورت خطی  (IN LINE ) با قطر 2 اینچ و طول 10 اینچ می باشد. پورت های این فیلتر 1.4 اینچ با آداپتور لوله ای می باشد.

وظیفه ی فیلتر قلیایی ( Alkaline ) تنظیم سطح PH آب است یعنی مقدار اسیدی و بازی آب را تنظیم می کند و مقدار PH آب را به 8.0 یا 9.0 می رساند.

همچنین این فیلتر مواد معدنی مفید را به آب اضافه می کند و مقدار ORP (پتانسیل کاهش اکسیداسیون) را پایین می آورد.

این فیلتر درون آب دسته های مولکولی کوچکی ایجاد می کند که باعث اکسیژن رسانی به آب می شود و مواد معدنی مفیدی مانند کلسیم را فراهم می کند. افزودن فیلتر خطی قلیایی به سیستم اسمز معکوس فواید بهینه از رسانه های قلیایی ، معدنی و ORP را فراهم می کند. یعنی PH بالاتر، مواد معدنی بالاتر و ORP پایین تر.

فیلتر قلیایی سافت واتر در مرحله 7 دستگاه تصفیه آب سافت واتر قرار می گیرد. یعنی پس از تصفیه کامل، آب در مرحله ی آخر از این فیلتر عبور می کند و بعد به مخزن و یا شیر برداشت منتقل می شود.

مشخصات فنی :

نام محصول : فیلتر قلیایی سافت واتر
محل قرار گیری : مرحله 7 دستگاه تصفیه آب سافت واتر، روی شاسی دستگاه
حداکثر فشار:  100 psi
حداکثر دما : 100 فارنهایت
سرعت جریان:  تا 0.5 GPM
عمر فیلتر:  6 ماه یا بعد از 2000 گالن تصفیه
ابعاد : 2 x 2 x 10 inches
اندازه پورت : 1.4 اینچ

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه انواع دستگاه تصفیه آب  و ارائه خدمات تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب در خدمت شما می باشد.

برای تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب و تعمیر آن با همکاران ما در تماس باشید و همچنین می توانید به فروشگاه آنلاین کمپانی کاسپین ارتباط عرشیا مراجعه فرمایید.

فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب سافت واتر
فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

آبسردکن سافت واتر مدل YLR-6DN310

آبسردکن سافت واتر مدل YLR-6DN310 :

این نوع آبسردکن سافت واتر رومیزی بوده و به رنگ مشکی براق در بازار موجود است. از این آبسردکن می توان در ادارات، آموزشگاه ها ، مدارس و غیره استفاده کرد.

کمپانی سافت واتر یکی از شرکت های معروف و معتبر در تهیه و تولید دستگاه تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی و انواع آبسردکن است و با کیفیت بالای محصولات خود توانسته جایگاه خوبی در بازار داشته باشد.

آبسردکن سافت واتر مدل YLR-6DN310 به نوعی طراحی شده است که جای کمی می گیرد و با رنگی که دارد به هر دکور با هر رنگی مناسب است.

توان تولیدی آب سرد این دستگاه 90 وات و توان آب گرم 550 وات است.

مشخصات فنی :

 • ابعاد :
 • ارتفاع : 56.5 سانتیمتر
 • پهنا : 28 سانتیمتر
 • عمق : 37 سانتیمتر
 • دارای خروجی آب گرم و آب سرد می باشد.
 • دارای دکمه خاموش و روشن کردن آب گرم و آب سرد

آبسردکن سافت واتر مدل YLR-6DN310
آبسردکن سافت واتر مدل YLR-6DN310

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

دستگاه تصفیه آب هوشمند سافت واتر مدل RO-11

دستگاه تصفیه آب هوشمند سافت واتر مدل RO-11 :

دستگاه تصفیه آب هوشمند سافت واتر پیشرفته ترین و کامل ترین نوع دستگاه تصفیه آب خانگی است که دارای 8 مرحله تصفیه آب با فناوری اسمز معکوس، اشعه ماوراء بنفش و قلیایی کننده آب می تواند تمام املاح مضر مانند نیترات، نیتریت و جیوه، کلیه میکروب ها، انگل ها و کیست های داخل آب و آلودگی های میکروبی را از بین ببرد.

این دستگاه دارای یک صفحه مانیتور هوشمند است که توسط آن می توان زمان تعویض فیلتر ها، مقدار PH آب و سطح TDS آب را مشخص کرد. این صفحه با حسگرهای بسیار حساس طراحی شده است و به طور هوشمند و با دقت بسیار بالا آب خروجی را آنالیز می کند و همچنین مصرف انرژی پایینی دارد.

دستگاه تصفیه آب هوشمند سافت واتر محصول کشور تایوان بوده و دارای تاییدیه های جهانی می باشد.

مشخصات فنی :

 • دارای مخزن ذخیره سازی 3.2 گالن می باشد.
 • مجهز به فیلتر ممبران 13 لایه است.
 • هوزینگ های این دستگاه تایوانی بوده و از جنس ABS آنتی باکتریال می باشد.
 • دارای فیلترهای :
 • الیافی PP
 • کربن پودری UDF
 • کربن بلاک CTO
 • فیلتر ممبران
 • کربن نهایی
 • فیلتر مینرال
 • اشعه UV
 • فیلتر قلیایی کننده ORP
 • وزن 15 کیلوگرم
 • ظرفیت 220 لیتر در طی شبانه روز

ابعاد :

 • طول : 35 سانتیمتر
 • عرض : 25 سانتیمتر
 • ارتفاع : 50 سانتیمتر
 • دقت ناخالصی: 99%
 • فشار پمپ : 125 psi یا 8 بار
 • حداقل و حداکثر دما : 5-52 درجه سانتی گراد

دستگاه تصفیه آب هوشمند سافت واتر مدل RO-11
دستگاه تصفیه آب هوشمند سافت واتر مدل RO-11

کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی CCRA به عنوان یک نمایندگی قابل اعتماد هم در مورد خریداری دستگاه تصفیه آب و قطعات و لوازم جانبی و هم یادآوری خدمات پس از فروش آماده ی خدمت گذاری برای شما مشتریان گرامی است .

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

فیلتر UV سافت واتر

فیلتر UV سافت واتر :

تصفیه آب ماوراء بنفش موثرترین روش برای ضد عفونی باکتری ها از آب است. پرتوهای فرابنفش (UV) به عوامل بیماری زا مضر در آب منزل شما نفوذ می کنند و با حمله به هسته ژنتیکی آنها (DNA) میکروارگانیسم های بیماری زا را نابود می کنند.

این در از بین بردن توانایی تولید مثل آنها بسیار کارآمد است. ضدعفونی کردن آب با نور ماوراء بنفش بسیار ساده، موثر و از نظر محیط زیست بی خطر است. سیستم های اشعه ماوراء بنفش 99.99% میکروارگانیسم های مضر را بدون افزودن مواد شیمیایی یا تغییر طعم و بو آب از بین می برد. فیلتر آب UV با اشکال مختلف تصفیه مانند سیستم اسمز معکوس با فیلترهای کربن بلاک استفاده می شود.

ویژگی ها :
 • فیلتر UV قدرتمندترین ویروس ها، کولیفرم ها، Coli، باکتری ها، میکرو ارگانیسم ها، جلبک ها و موارد دیگر را از بین می برد.
 • عقیم سازی با استاندارد بالا ، تایید شده توسط آزمایشگاه مستقل NSF/ANSI 58
 • اندازه استاندارد جهانی – لامپ ماوراء بنفش 12 وات با ابعاد 10 اینچ ، هوزینگ” x 2”12 با شدت بالای عقیم سازی طراحی شده تا عمر زیاد و مفید داشته باشد.
 • محفظه داخلی و لامپ کوارتز بسیار بازتابنده از پوشش شدید اشعه فرابنفش است.
 • عقیم سازی سریع 1 گالن در هر دقیقه
 • ساخته شده با مواد 100% درجه مواد غذایی و مورد تایید FDA .
 • هوزینگ از جنس استیل ضد زنگ است .
 • روکش لامپ از شیشه کوارتز با کیفیت ساخته شده است.
 • قدرت استریلیزه کردن : 80 psi با دمای 100 درجه فارنهایت (38 درجه سانتیگراد)
 • تعداد لامپ ها : 1
 • قابل استفاده با فیلترهای خانگی و فیلتر آب چاه

فیلتر UV را باید در مرحله ی هشت دستگاه تصفیه آب سافت واتر قرار داد. این فیلتر از ابتدا بر روی دستگاه تصفیه آب سافت واتر نمی باشد، می توان آن را به صورت جداگانه بر روی دستگاه های تصفیه آب خانگی نصب کرد.

فیلتر UV سافت واتر
فیلتر UV سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا (کمپانی ccra) با تامین دستگاه تصفیه آب و قطعات و لوازم یدکی دستگاه تصفیه آب و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم، آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل JW

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل JW :

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل JW دارای 6 مرحله تصفیه آب است محصول کشور تایوان بوده و دارای تاییدیه های NSF، FDA و Water Quality است. این دستگاه با تکنولوژی اسمز معکوس قادر به حذف تمام آلاینده ها ، باکتری ها، میکروب ها و مواد شیمیایی است.

ظرفیت تولید تصفیه  آب 8.3 لیتر در ساعت یا 53 گالن (200 لیتر) در روز است.

جنس مواد پلاستیکی از پلی پروپیلن خوراکی و براکت فلزی ضد زنگ بهداشتی است.

ویژگی ها :

 • حذف آلاینده ها (شن و ماسه، زنگ آهن و سایر رسوبات) تا قطر 5 میکرون توسط فیلتر مرحله اول
 • حذف انواع نمک های معدنی و شیمیایی
 • حذف آلاینده های بیولوژیکی مانند ویروس ها و باکتری ها
 • حذف کلیه املاح مضر مانند نیترات ، نیتریت، جیوه، آرسنیک و مواد شیمیایی آلی
 • رفع کدری، رنگ، بو و طعم نامطبوع آب

مشخصات فنی :

 • دارای فیلتر ممبران 13 لایه
 • دارای مخزن ذخیره 4 گالنی از جنس ABS
 • دارای شیر برداشت اهرمی
 • دارای پمپ کم مصرف
 • دارای شیر تنظیم املاح خروجی
 • وزن : 17 کیلوگرم
 • ابعاد :
 • طول : 38 سانتیمتر
 • عرض : 22 سانتیمتر
 • ارتفاع : 47 سانتیمتر
 • فشار پمپ : 125 psi
 • دقت ناخالصی : 99 درصد
 • حداقل و حداکثر دما : 55-5 درجه سانیگراد

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل JW
دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل JW

کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی CCRA به عنوان یک نمایندگی قابل اعتماد هم در مورد خریداری دستگاه تصفیه آب ساففت واتر و قطعات و لوازم جانبی و هم یادآوری خدمات پس از فروش آماده ی خدمت گذاری برای شما مشتریان گرامی است .

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب سافت واتر اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

علت دیر خاموش شدن دستگاه تصفیه آب سافت واتر چیست ؟

علت دیر خاموش شدن دستگاه تصفیه آب سافت واتر چیست ؟

یک دستگاه تصفیه آب سافت واتر حدود 6 الی 7 ساعت کار می کند، اما در نهایت متوقف می شود. شایع ترین علت خاموش شدن آهسته دستگاه، کافی نبودن فشار ورودی آب است. دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس سافت واتر نیاز به فشار ورودی کافی برای خاموش شدن سریع دارد.

 • فشار آب ورودی خیلی کم (زیر 40 psi)، فشار کافی برای خاموش کردن سریع دستگاه نیست برای حل این مشکل باید فشار ورودی آب خانه را تقویت کرد یا یک پمپ به دستگاه تصفیه آب اضافه کرد.
 • سوپاپ تغذیه آب مسدود شده باشد یا به طور کامل باز نشده باشد، فشار آب ورودی دستگاه RO را کاهش می دهد. برای حل این مشکل سوپاپ تغذیه آب را بررسی کنید و از باز بودن کامل آن اطمینان حاصل کنید تا فشار حداکثر به دستگاه برسد.
 • اگر فیلترهای مرحله 1 و 2 و 3 تا حدودی مسدود شده باشد فشار آب ورودی را کاهش می دهد.برای حل این مشکل فیلتر مرحله 1 را بررسی کنید. بخاطر شفاف بودن هوزینگ فیلتر مرحله اول براحتی می توان زمان تعویض این فیلتر را تشخیص داد. اگر این فیلتر به رنگ قهوه ای و یا رنگ تیره در آمده بود به این معنی است که آب ورودی دارای رسوبات بسیار سنگین است و سایر عوامل مسدود شده اند.
 • اگر دستگاه تصفیه آب به چندین نقطه خروجی متصل باشد فشار آب ورودی کم می شود. یعنی دستگاه به چندین وسیله ( یخ ساز، حمام، آکواریوم و غیره) متصل باشد. دستگاه تصفیه تا زمانی که مخزن ذخیره را پر نکند و آب برای سایر نقاط خروجی تولید نکند خاموش نمی شود. در این حالت طبیعی است که دستگاه در مدت زمان طولانی فعالیت کند.

نکته : حال اگر دستگاه اصلا خاموش نمی شود ممکن است یکی از سوئیچ های قطع فشار ایراد پیدا کرده باشد که باید با متخصصان فنی ما تماس حاصل فرمایید.

البته اگر فشار آب ورودی زیر 30 psi  باشد دستگاه نیز خاموش نمی شود.

علت دیر خاموش شدن دستگاه تصفیه آب سافت واتر چیست ؟
علت دیر خاموش شدن دستگاه تصفیه آب سافت واتر چیست ؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی (CCRA ) با ارائه محصولات با برند تجاری معتبر بازار توانسته در عرصه فروش و خدمات پس از فروش محصولات فوق درایران و خاورمیانه افتخارآفرین باشد.

تلفن تماس: 65522923-65522963-021           همراه: 09364848920-09122972091

سرشیری آب سافت واتر مدل HF211

سرشیری آب سافت واتر مدل HF211 :

سرشیری آب سافت واتر یک نوع فیلتر سرامیکی تصفیه آب است که بر سر شیرهای آب متصل می شود. ارزان قیمت و کار آمد است. این فیلتر توسط منافذ ریز موجود در خود قادر به جداسازی آلودگی، شن و ماسه و باکتری از آب است.

سرشیری آب سافت واتر با روش فیلتراسیونی که دارد در اکثر کشورها جایگاه خوبی پیدا کرده است زیرا در این روش باکتری ها و دیگر عوامل بیماری زا (پاتوژن ها) حذف می شوند.

شرکت سافت واتر یکی از مشهورترین شرکت های فعال در زمینه تصفیه آب دنیاست که فیلتر سرشیری آب یکی از محصولات خوب این شرکت است. سرشیری سافت واتر محصول کشور تایوان است.

این فیلتر بسیار کوچک است و در مصارف خانگی کاربرد دارد و از نوع تصفیه آب میکرو فیلتریشن است. فیلتر سرشیری آب سافت واتر چون سرامیکی است می توان آن را چند بار شستشو داد و نیازی به خرید دائم فیلتر ندارد. همچنین در داخل بسته این فیلتر یک پد مخصوص وجود دارد که می توان با آن فیلتر را تمیز کرد.

نکته : اگر پد مخصوص فیلتر را در دسترس ندارید می توانید با برس یا یک فرچه نرم آن را تمیز کنید. همچنین برای بهتر تمیز شدن فیلتر می توان از آب گرم استفاده کرد.

مواد پلاستیکی این فیلتر از جنس ABS با گرید خوراکی است.

بر روی فیلتر سر شیری سافت واتر یک دکمه وجود دارد که می توان به راحتی در هر زمانی که نیاز به فیلتر ندارید از شیر آب خود جدا کنید.

فیلتر این سرشیری را باید بعد از 1000 لیتر تصفیه آب تعویض کرد تقریبا حدود 4 الی 6 ماه یکبار می باشد.

سرشیری آب سافت واتر مدل HF211
سرشیری آب سافت واتر مدل HF211

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا تامین کننده همه ی قطعات و لوازم جانبی دستگاه تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی می باشد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

فیلتر PP سافت واتر

فیلتر PP سافت واتر :

فیلتر PP سافت واتر، فیلتر مرحله اول دستگاه تصفیه آب سافت واتر است . از الیاف پلی پروپیلن تهیه شده است که وظیفه آن حذف شن و ماسه، گل و لای، لجن، زنگ لوله، جلبک و رسوب از آب  تا 5 میکرون است. محصول کشور تایوان است و دارای تاییدیه های FDA و Water Quality است.

فیلتر pp سافت واتر برای دستگاه های تصفیه آب خانگی طراحی شده است . اندازه این فیلتر 10 اینچ خانگی می باشد.

این فیلتر در دستگاه تصفیه آب بسیار مهم و تاثیر گذار است زیرا اگر ذراتی مانند گل و لای، شن و ماسه و غیره به فیلترهای دیگر برود باعث کیپ شدن منافذ فیلترها می شوند و کارایی فیلترها را کم می کند و همچنین باعث زود خراب شدن فیلترها می شود.

فیلتر pp سافت واتر را باید هر 3 الی 6 ماه تعویض کرد. حتی اگر از دستگاه تصفیه آب زیاد استفاده نمی شود و در این مدت زمان تصفیه کمتری انجام داده باشد باید حداکثر هر 6 ماه یکبار آن را تعویض کرد. زیرا بعد از این مدت باعث رشد و تکثیر باکتری ها می شود و برای سلامتی مضر می باشد همچنین گرفتگی فیلتر پلی پروپیلن عمر دستگاه تصفیه آب را کاهش می دهد.

مشخصات فنی :

نوع فیلتر : فیلتر کارتریجی مرحله اول سافت واتر

حداکثر ظرفیت تصفیه : 2500 گالن

حداکثر سختی : 1500 PPM

محدوده دمای آب ورودی : 2 تا 40 درجه سانتیگراد

محدوده فشار آب ورودی : 10 – 40 psi

فیلتر PP سافت واتر
فیلتر PP سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی (CCRA ) با ارائه محصولات با برند تجاری  مختلف از سال 1380 تا کنون توانسته در عرصه فروش و خدمات پس از فروش محصولات دستگاه تصفیه آب صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی درایران و خاورمیانه افتخار آفرین باشد.

تلفن تماس: 65522923-65522963-021         همراه: 09364848920-09122972091

دستگاه تصفیه آب کیسی سافت واتر مدل UF-90U4

دستگاه تصفیه آب کیسی سافت واتر مدل UF-90U4 :

دستگاه تصفیه آب کیسی سافت واتر یکی از جدیدترین مدل های دستگاه تصفیه آب خانگی با برند سافت واتر است . این دستگاه شامل 5 مرحله تصفیه آب با فناوری اولترافیلتراسیون UF می تواند تمام املاح و مواد شیمیایی مضر را تا 96% از بین ببرد.

فیلترهای این دستگاه اینلاین می باشد و دارای کیفیت و دوام بالایی است.

نیازی به برق ندارد و همچنین مخزن ذخیره سازی آب ندارد و بلافاصله می توان آب را بعد از تصفیه مصرف کرد.

دستگاه تصفیه آب کیسی سافت واتر را می توان در هر مکانی از جمله روی میز، روی کابینت و غیره قرار داد. فضای کمی را اشغال می کند و قابل جابه جایی آسان است و دارای شیر برداشت و لوازم نصب است.

دارای تاییدیه های FDA، NSF و Water Quality می باشد.

دارای فیلترهای :

 • پلی پروپیلن سدیمنت PP-S
 • کربن گرانولار UDP-G
 • کربن بلاک سری اس PRE-CTO
 • ممبران اولترافیلتراسیون UF-M
 • پست کربن T-33

تمام این فیلترها به صورت خطی در داخل یک کیس قرار می گیرند.

مشخصات فنی :

وزن : 5 کیلوگرم
ظرفیت : 220 لیتر در شبانه روز
ابعاد :
 • طول : 30 سانتی متر
 • عرض : 25 سانتی متر
 • ارتفاع : 7 سانتی متر
درصد حذف ناخالصی : 96 درصد
آداپتور ندارد
قابلیت نصب به یخچال را دارد.

دستگاه تصفیه آب کیسی سافت واتر مدل UF-90U4
دستگاه تصفیه آب کیسی سافت واتر مدل UF-90U4

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشرو در عرضه و توزیع انواع دستگاه تصفیه آب با برند سافت واتر با کیفیت فوق را با بهترین قیمت عرضه می دارد.

جهت خرید اینترنتی از کمپانی CCRA اینجا را کلیک نمایید.

جهت ارائه مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

آبسردکن سافت واتر مدل YLR-6VN300A

آبسردکن سافت واتر مدل YLR-6VN300A :

آبسردکن وسیله ای است که هم آب خنک و هم آب جوش تولید می کند و در مکان هایی مانند ادارات، مدارس، آموزشگاه ها، کلینیک ها و غیره کاربرد دارد. کمپانی سافت واتر یکی از شرکت های معتبر در تولید دستگاه های تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و همچنین آبسردکن می باشد. محصولات این شرکت بسیار با کیفیت و دارای تاییدیه های جهانی است و در بازار جهانی توانسته یکی از برترین برندها باشد.

آبسردکن سافت واتر مدل YLR-6VN300A به صورت ایستاده و به رنگ سفید طراحی شده است . همچنین به دلیل طراحی جمع و جوری که دارد در مکان هایی که فضای کافی ندارند مناسب است. همچنین به خاطر رنگ سفیدش می تواند با هر دکور و رنگی همخونی داشته باشد. ابعاد این آبسردکن 117 × 28 × 39 سانتی متر است .

یکی دیگر از ویژگی های آبسردکن سافت واتر مدل YLR-6VN300A این است که در قسمت پایین آبسردکن دارای محفظه ی سه طبقه است که می توان وسایل مختلف را درون آن جای داد. ( میتوان لیوان، چای، دمنوش، قند و غیره را در آن قرار داد و نیازی به میز جداگانه برای قرار دادن این وسایل نیست)

توان آب سرد این محصول 90 وات و توان آب گرم آن 550 وات است.

وزن آن 20 کیلوگرم است.

جنس بدنه از فلز می باشد.

دارای دکمه خاموش و روشن بر روی خود دستگاه است.

آبسردکن سافت واتر مدل YLR-6VN300A
آبسردکن سافت واتر مدل YLR-6VN300A

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل SW

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل SW :

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل SW دارای 6 مرحله تصفیه آب است که توانایی حذف املاح مضر از جمله نیترات، نیتریت، آرسنیک، مواد شیمیایی و غیره را دارد. تایید شده انجمن NSF، CE، Water Quality و ISO می باشد.

این دستگاه با روش اسمز معکوس تمام املاح مضر را تا 0.0001 میکرون از بین می برد.

روش اسمز معکوس یک تکنولوژی بسیار دقیق است که با استفاده از یک غشای نیمه تراوا می تواند مولکول های اشباع نشده را از مولکول های مخرب و مضر جدا کند. این روش تایید شده سازمان بهداشت جانی می باشد.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل SW خانگی بوده و در زیر سینک ظرفشویی قرار می گیرد.

مشخصات فنی :

وزن 16 کیلو گرم

ظرفیت تولید 160 لیتر در شبانه روز

جنس بدنه و براکت : فلزی

ابعاد : 35*20*44 سانتی متر

تعداد فیلترها : 6 مرحله

فشار پمپ : 125 psi

درصد حذف ناخالصی : 98 درصد

ولتاژ برق ورودی 220 ولت با ترانس 12 ولت

حداقل و حداکثر دما : 5 تا 40 درجه سانتیگراد

قطر اتصالات : 1.4 اینچ

دارای محفظه دواورینگه برای جلوگیری از نشت آب

پمپ فشار قابل تنظیم است به همین دلیل برای مناطقی که فشار آب کم است مناسب می باشد.

دارای شیر میکس برای تنظیم املاح خروجی آب تصفیه شده

دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل SW
دستگاه تصفیه آب سافت واتر مدل SW

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشرو در عرضه و توزیع انواع دستگاه تصفیه آب با برند سافت واتر با کیفیت فوق را با بهترین قیمت عرضه می دارد.

جهت خرید اینترنتی از کمپانی CCRA اینجا را کلیک نمایید.

جهت ارائه مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.