تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب از بخش های مختلفی تشکیل شده است که هر بخش وظیفه مخصوص به خود را در روند تصفیه انجام می دهد، فیلتر ها اجزای اصلی دستگاه هستند که تعویض آنها بسیار حائز اهمیت است.

دستگاه های تصفیه آب تعداد فیلتر های متفاوتی دارند برخی از آن ها شش فیلتری هستند که در واقع نوع مرغوبی از دستگاه هستند. این شش فیلتر هر کدام کار مخصوص به خود را انجام می دهند.

اولین فیلتر که الیافی (pp)  نام دارد و به منظور حذف شن و ماسه و گل ولای به کار می رود، زمان تعویض آن بستگی به تغییر رنگ فیلتر دارد. فیلتر دوم کربن نام دارد و به منظور حذف کلر و مشتقات آن به کار می رود و زمان تعویض آن نیز هر شش ماه یکبار می باشد. فیلتر سوم که مکمل فیلتر دوم نیزمی باشد کربن بلاک نام دارد و زمان تعویض آن نیز هر شش ماه یکبار است. اما اصلی ترین این فیلترها ممبراین نام دارد و زمان تعویض این فیلتر هر 18 ماه یکبار صورت می گیرد. فیلتر پنجم کربن است که به منظور از بین بردن طعم و بوی نامطبوع در آب استفاده می شود.  ششمین فیلتر مینرال است که به منظور اضافه کردن مواد معدنی مورد نیاز بدن استفاده می شود.j

علاوه بر این شش فیلتر می توان فیلتر های دیگر را به دستگاه تصفیه آب اضافه نمود از جمله فیلتر قلیایی یا فیلتر uvو …

به منظور سلامت دستگاه باید فیلتر های دستگاه تصفیه آب در مدت مشخص شده تعویض گردند و انجام این کار را به متخصصان در این امر واگذار کنید و سعی کنید قبل از خرید دستگاه تصفیه آب از خدمات پس از فروش دستگاه اطمینان حاصل فرمایید.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا آماده ارائه هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091    

مطالب مرتبط