دستگاه تصفیه آب لوناواتر

دستگاه تصفیه آب لوناواتر

دستگاه تصفیه آب لوناواتر

دستگاه تصفیه آب بسته به میزان نیاز به آب به سه نوع خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی تقسیم می شود. دستگاه های تصفیه آب خانگی در انواع و مدل های مختلفی وجود دارند یکی از مارک های دستگاه تصفیه آب، لوناواتر است.

دستگاه تصفیه آب لوناواتر دارای شش فیلتر است و روند تصفیه آب نیز توسط این فیلتر ها صورت می گیرد. علاوه بر این شش فیلتر بر روی دستگاه تصفیه آب لوناواتر، می توان فیلتر های دیگری را نیز به دستگاه اضافه نمود از جمله فیلتر قلیایی و فیلتر uv.

قبل از خرید دستگاه تصفیه آب لوناواتر  از سلامت قطعات به کار رفته در آن اطمینان حاصل فرمایید و توجه کنید که دستگاهی که خریداری می کنید اصل تایوان باشد و نام تایوان بر روی آن حک شده باشد.

پس از خرید دستگاه تصفیه آب، در موعدی مشخص نیاز به تعویض فیلترهای دستگاه داریم، و انجام این امر باید به متخصصان مجرب در این زمینه واگذار شود. پس دستگاهی را خریداری کنید که دارای خدمات پس از فروش باشد.

 شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه دستگاه های اصلی با برند های معتبر و حک نام تایوان بر روی دستگاه ها آماده هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

مطالب مرتبط