مراحل تصفیه آب

مراحل تصفیه آب

مراحل تصفیه آب

با توجه به اهمیت سلامتی آب و تاثیر آن بر بدن انسان باید به کیفیت آب توجه کرد و سعی بر از بین بردن تمام ناخالصی های موجود در آب کرد. تصفه آب شامل مراحل مختلفی می شود. به منظور حذف مواد زائد موجود در آب از دستگاه تصفیه آب استفاده می کنیم.

دستگاه تصفیه آب از بخش های مختلفی تشکیل شده است که هر بخش کار مخصوص به خود را در روند تصفیه آب انجام می دهد. فیلترهای دستگاه تصفیه آب اصلی ترین نقش را در روند تصفیه آب دارند. دستگاه تصفیه آب  شش فیلتره مرغوب هستند و روند تصفیه آب به شرح زیر می باشد:

اولین فیلتر، الیافی است یا pp  که از جنس پلی پروپلین می باشد و شن و ماسه و گل و لای آب را از آن حذف می کند. فیلتر دوم، فیلتر کربن اکتیو می باشد که به منظور حذف طعم و بوی نامطبوع از آب و همچنین از بین بردن کلر موجود به کار می رود. فیلتر سوم که مکمل فیلتر دوم می باشد و کربن لاک نام دارد و به منظور حذف کربن باقیمانده از مرحله دوم به می باشد. فیلتر چهارم ممبراین است و اصلی ترین فیلتر در دستگاه تصفیه آب است که نقش پررنگی در روند تصفیه آب دارد. پس از این مرحله آب درون مخزنی قرار می گیرد که برای از بین بردن طعم و بوی نامطبوع آب که درون مخزن قرار میگیرد فیلتر پنجم قرار می گیرد و مانند فیلتر مرحبه دوم عمل می کند. آخرین فیلتر، فیلتر مینرال است که مواد معدنی مورد نیاز بدن را به آب اضافه می کند.

قبل از خرید دستگاه از کیفیت قطعات به کار برده شده در آن، اطمینان حاصل کنید و سعی کنید که دستگاهی که خریداری می کنید خدمات پس از فروش داشته باشد تا در صورت وقوع هر گونه مشکل فنی بتوان از متخصصان مجرب در این زمینه کمک گرفت.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا آماده ارائه هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091    

مطالب مرتبط