علت خاموش نشدن دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر

علت خاموش نشدن دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر بدون نیاز به اپراتور و به صورت کاملا خودکار فرآیند تصفیه آب را شروع و در مواقع لازم قطع می کنند.

در حالت عادی و کارکرد صحیح، دستگاه تصفیه آب پس از تولید آب و پر شدن مخزن ذخیره باید خاموش شود.

به صورت کلی زمان پر شدن مخازن ذخیره با توجه به حجم مخزن و ظرفیت ممبران، باید بین 40 دقیقه تا نهایتا 2 ساعت باشد.

اگر پر شدن مخزن از این بازه زمانی بیشتر طول بکشد، متوجه خواهید شد که دستگاه تصفیه آب بدون اینکه خاموش شود، به صورت یکسره کار می کند.

خاموش نشدن و یکسره کار کردن دستگاه های تصفیه آب خانگی می تواند عوامل مختلفی داشته باشد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

سنسور قطع کن فشار بالا وظیفه دارد تا هنگامی که فشار درون سیستم به حد نساب رسید و مخزن از آب ذخیره شده پر شد، فرآیند تصفیه آب را متوقف کند، اگر این سنسور خراب باشد و به درستی کار نکند پمپ همچنان کار خواهد کرد و چون سنسور متوجه پر شدن مخزن نمی شود دستگاه همچنان به کار خود ادامه خواهد داد.

اگر پمپ تصفیه خراب باشد و یا با فشار بسیار ضعیفی کار کند نمی تواند فشار لازم را برای ممبران به وجود آورد، به همین دلیل دستگاه تصفیه آب ساعت ها کار خواهد کرد و مقدار آب تصفیه شده تولیدی بسیار کمتر از حد معمول خواهد بود. بنابراین برای پر شدن مخزن ذخیره زمان زیادی طول می کشد.

خرابی زانویی ممبران یک طرفه نیز می تواند عامل مهمی در دیر خاموش شدن دستگاه باشد.

اگر این زانویی ممبران خراب باشد آب تصفیه شده بر اثر فشار آبی که درون مخزن وجود دارد دوباره به داخل محفظه بر می گردد و از طریق خروجی فاضلاب خارج می شود.

علت خاموش نشدن دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر

علت خاموش نشدن دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط