اشتباهات رایج در زمینه ی انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی

برخی از افراد اشتباهات رایجی را در زمینه ی دستگاه تصفیه آب دارند، برای مثال برخی فکر میکنند بزرگی مخزن دستگاه تصفیه آب رابطه ی مستقیمی با توان دستگاه دارد این در حالیست که مخزن باید متناسب با میزان مصرف باشد و هیچ تاثیری در توانایی دستگاه ندارد.
برای مثال خانواده ی کم جمعیتی که مصرف روزانه 3 تا 5 لیتر در روز است باید نهایتا از مخزن 6 لیتری استفاده کند تا روزی حداقل یکبار مخزن به طور کامل خالی شود و با آب تازه جایگزین شود .

توجه داشته باشید که موقع خرید دستگاه تصفیه آب خانگی جنس اصل و با کیفیت مورد نظر باشد، اگر فقط ارزان بودن دستگاه ملاک انتخاب باشد ممکن است دستگاه از نظر کیفیت و کارایی سطح مناسبی نداشته باشد بنابراین در خرید دستگاه تصفیه آب خود دقت لازم را بفرمایید تا با قیمت مناسب خریداری کنید .

دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر soft water یک نمونه از دستگاه های تصفیه آب خانگی می باشد که توانسته سهم بسزایی از بازار های داخلی را به خود جذب نماید. دستگاه soft water در تیپ های مختلفی تولید و عرضه می شوند که مخزن ذخیره این دستگاه در ابعاد و حجم های 6 لیتری و 9 لیتری و 12 لیتری و 15 لیتری و 19 لیتری نام برد.

اشتباهات رایج در زمینه ی انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی

اشتباهات رایج در زمینه ی انتخاب دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا (کمپانی ccra) نماینده دستگاه تصفیه آب سافت واتر در ایران و ارائه دهنده انواع مختلف دستگاه های تصفیه آب با برند های مختلف، ساخت کشور تایوان، با مشخصات حک شده بر روی دستگاه و قطعات و فیلتر های دستگاه تصفیه آب با قیمت های مناسب می باشد، که تمامی دستگاه ها با تاییدیه و دارای خدمات پس از فروش رایگان کمپانی ccra می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید :

تلفن ثابت: 65522963 و  65522923 -021          همراه: 09122972091 – 09364848920

مطالب مرتبط