انواع ممبران صنعتی سافت واتر بر اساس نوع آب ورودی

انواع ممبران صنعتی سافت واتر بر اساس نوع آب ورودی

کمپانی سافت واتر (Soft water) یکی از بزرگ ترین و معروف ترین تولید کنندگان دستگاه های تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی و صنعتی است که با فعالیت مستمر در سال های طولانی توانسته است از اعتبار و شهرت بسیار بهره مند گردد.

این کمپانی تایوانی محصولات درجه یکی را در بازار عرضه می کند و در ساخت محصولات خود از فناوری های به روز و نوین دنیا استفاده می کند.

فیلترهای ممبران صنعتی سافت واتر بر اساس نوع آب ورودی به دو دسته فیلتر ممبران های BW (BRAKISH WATER) و فیلترهای ممبران SW (SEA WATER) تقسیم بندی می شوند.

ممبران های BW برای تصفیه آب های لب شور و فیلتر ممبران های SW برای تصفیه آب های بسیار شور دریاها کاربرد دارد.

برای سنجش سختی و میزان املاح و نمک های محلول در آب از فاکتوری به نام سختی یا TDS استفاده می کنند.

میزان سختی آب با استفاده از دستگاهی به نام سختی سنج به آسانی انجام می شود و در صورتی که TDS آب ورودی به فیلتر ممبران از 10000 میلی گرم در هر لیتر کمتر باشد باید از فیلترهای ممبران BW در دستگاه استفاده کرد.

اما در صورتی که سختی آب ورودی به فیلتر ممبران از 10000 میلی گرم در لیتر کمتر باشد، پیشنهاد می شود از فیلترهای ممران SW استفاده نمایید.

علاوه بر نوع آب ورودی ممبران های صنعت سافت واتر نیز بر اساس ظریف تصفیه آب به انواع مختلفی تقسیم می شود، این ممبران ها با قطر 2.5 ، 4 و 8 اینچ در بازار موجود هستند.

ممبران های 4 و 8 اینچ در دستگاه های تصفیه آب صنعتی و ممبران های 2.5 اینچ در دستگاه های تصفیه آب خانگی قابلیت استفاده دارند.

انواع ممبران صنعتی سافت واتر بر اساس نوع آب ورودی

انواع ممبران صنعتی سافت واتر بر اساس نوع آب ورودی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط