بست نگهدارنده فیلتر بزرگ تکی در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

بست نگهدارنده فیلتر بزرگ تکی در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

فیلترهایی که بر روی براکت دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر قرار می گیرند نیاز به قطعه ای دارند که بتوان آنها را محکم کرد و بر روی یکدیگر نظم داد.

این قطعه بست نگهدارنده فیلتر، کلیپس فیلتر، عینکی، گیره نگهدارنده فیلتر و پایه نگهدارنده فیلتر نام دارد.

اگر این قطعه در دستگاه تصفیه آب استفاده نشود در زمان فعالیت سیستم، فیلترها دچار لرزش می شوند و احتمال در رفتگی شیلنگ از آنها بالا می رود.

همان طور که فیلترها در ابعاد و اشکال مختلفی ساخته می شوند بست نگهدارنده فیلتر نیز در انواع مختلفی طراحی می شود. یکی از این مدلها، بست نگهدارنده فیلتر بزرگ تکی است.

این پایه فیلتر دارای یک دهانه بزرگ با قطر 2.5 اینچ است و به صورت تکی طراحی می شود، یعنی فقط می تواند یک فیلتر را در خود نگه دارد و البته مزیتی که این عینکی دارد می توان آن را به براکت دستگاه پیچ کرد.

در واقع بست نگهدارنده فیلتر بزرگ تکی در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر برای نگهداشتن هوزینگ ممبران و یا فیلترهایی با ابعاد بزرگ مانند فیلتر UV استفاده می شود.

دهانه بست نگهدارنده فیلتر بزرگ تکی حالت ارتجاعی دارد تا بتوان فیلتر را به محکمی درون آن قرار داد.

همچنین این پایه نگهدارنده فیلتر از پلاستیک فشرده پلی پروپیلن ساخته شده است و کیفیت بالایی دارد. این آلیاژ در اثر تماس با آب دچار خرابی نمی شود.

بست نگهدارنده فیلتر بزرگ تکی در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

بست نگهدارنده فیلتر بزرگ تکی در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط