تست آداپتور در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

تست آداپتور در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

جریان برق لازمه شروع کار دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است، دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر نیز برقی هستند، البته مصرف برق آنها بسیار ناچیز است و ولتاژ برق شهری برای این دستگاه ها مناسب نمی باشد.

به همین دلیل از آداپتور یا ترانس برای تبدیل ولتاژ برق شهری به برق مورد نیاز دستگاه استفاده می کنند.

کیفیت آداپتور و ایجاد جریان برق ثابت و بدون نوسان برای قطعات برقی دستگاه بسیار مهم است، زیرا ورود برق غیر یکنواخت می تواند عملکرد قطعات برقی مانند پمپ را با مشکل مواجه کند.

در صورتی که قطعات برقی دستگاه ضعیف عمل کنند، در عیب یابی دستگاه بهتر است آداپتور را تست کنید و از سلامت کارکرد آن مطمئن شوید.

برای تست آداپتور دستگاه می توانید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید :

ابتدا یک اهم متر تهیه کنید و سپس با استفاده از آن هر دو سر سیم ورودی برق را تست کنید و هر دو سر خروجی آداپتور را نیز به اهم متر متصل نمایید.

در هر دو حالت ذکر شده در صورتی که عقربه های اهم متر حرکت نکند، بدین معناست که آداپتور سوخته است.

از دیگر روش هایی که برای تست آداپتور استفاده می کند این است که وسیله برقی هم ولتاژ با آداپتور را به آن متصل کنند، در این حالت اگر وسیله انتخابی کار نکرد، به معنای سوختگی آداپتور است.

از دیگر راه حل هایی که می توان برای تست آداپتور از آن استفاده کرد، این است که سیم نازکی را به یکی از سیم های خروجی آداپتور متصل کرد و سر دیگر آن را به خروجی آداپتور وصل کرد.

در صورتی که جرقه زده شود، آداپتور سالم و در غیر این صورت آداپتور سوخته است.

تست آداپتور در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

تست آداپتور در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط