تعویض براکت دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر توسط متخصص

تعویض براکت دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر توسط متخصص
در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر برای کنار هم قرار دادن قطعات و فیلتر های مختلف از قطعه ای به نام براکت یا شاسی استفاده می کنند. شاسی ها از نظر ظاهری عموما شبیه به یکدیگر ساخته می شوند و طراحی آنها به گونه ای است که که می توان انواع هوزینگ های خانگی را بر روی براکت نصب کرد و ابزار کمکی مانند گیج فشار را بر روی جا گذاری دقیقی که بر روی شاسی ایجاد شده است، قرار داد.
شاسی دستگاه تصفیه آب معمولا پس از چند سال با مشکلاتی نظیر پوسیدگی یا پوسته پوسته شدن مواجه می شود و در این موارد باید تعویض شود، شرکت کاسپین ارتباط عرشیا به عنوان یکی از نمایندگی های معتبر کمپانی سافت واتر در ایران، تا 15 سال خدمات پس از فروش را به صورت رایگان به خریداران دستگاه از شرکت ارائه می دهد.
در صورتی که براکت دستگاه نیاز به تعویض داشته باشد، بهتر است این کار به کارشناسان تصفیه آب بسپارید، در واقع بهتر است این کار حتما توسط متخصصان تصفیه آب انجام شود، زیرا هر کدام از انواع مختلف دستگاه های تصفیه آب سیم کشی مخصوص خود را دارند و عدم آگاهی و آشنایی کافی با ارتباط قطعات برقی و شیلنگ کشی دستگاه می تواند دستگاه تصفیه آب را با مشکل مواجه کند . خطرات متصدی را برای مصرف کننده به وجود آورد.
استفاده از شیلنگ ها و اتصالات مختلف باعث می شود پیچیدگی هایی در دستگاه به وجود بیاید که مصرف کننده را دچار اشتباه کند، به همین دلیل اکیدا پیشنهاد می شود در صورت عدم آگاهی کافی تعویض براکت را به متخصص تصفیه آب بسپارید.

تعویض براکت دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر توسط متخصص

تعویض براکت دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر توسط متخصص

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط