زانویی یک چهارم رزوه به یک چهارم فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

زانویی یک چهارم رزوه به یک چهارم فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر مجهز به انواع مختلفی از اتصالات هستند که در بخش های مختلف دستگاه انواع متنوع آنها به کار برده شده است.

اتصالات زانویی نقش مهمی در دستگاه تصفیه آب دارند و در بسیاری از قطعات دستگاه مانند پمپ و هوزینگ ممبران و غیره به کار برده می شوند.

زانویی یک چهارم رزوه به یک چهارم فیتینگی، زانویی نری یا زانویی رزوه به فیتینگی خانگی یکی از پرکاربردترین اتصالات در دستگاه های تصفیه آب خانگی است که کاربردهای بسیاری دارد.

یک سمت این اتصال دارای رزوه ای با قطر 1.4 اینچ است که می توان آن را به فیلتر تصفیه آب خانگی و قطعات مختلف دستگاه نصب کرد و خروجی دیگر این اتصال نیز دارای فیتینگی 1.4 اینچ است که می توان شیلنگ تصفیه آب خانگی با همین قطر را به اتصال نصب کرد.

از زانو رزوه به فیتینگی در دستگاه تصفیه آب زمانی استفاده می شود که بخواهیم یک مسیر شیلنگ را با زاویه 90 درجه از فیلتر تصفیه آب و یا هر قطعه ای که دارای رزوه است انشعاب بگیریم.

به عنوان نمونه می توان از این اتصال جهت دریافت خروجی با زاویه 90 درجه و با قابلیت اتصال مستقیم شیلنگ از محفظه یا فیلتر تصفیه آب خانگی استفاده کرد.

از پرکاربردترین موارد مصرف این اتصال در محفظه فیلتر تصفیه آب خانگی است. در واقع برای ایجاد ارتباط بین هوزینگ های خانگی می توان از اتصال رزوه به فیتینگی خانگی استفاده کرد. این اتصال با عنوان زانویی هوزینگ نیز شناخته می شود.

زانویی یک چهارم رزوه به یک چهارم فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واترزانویی یک چهارم رزوه به یک چهارم فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

زانویی یک چهارم رزوه به یک چهارم فیتینگی در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط