ساختار و عملکرد فیلتر مینرال در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

ساختار و عملکرد فیلتر مینرال در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

آب خروجی از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر کاملا نرم و شیرین است و سختی بسیار پایینی دارد، با اینکه این آب سختی بین 20-100 PPM و مطابق با استانداردهای جهانی دارد اما به طور معمول مزه نسبتا تلخ آن با ذائقه افراد خوش نمی آید و به همین علت برای بالاتر بردن املاح آب از فیلتر مینرال استفاده می شود.

فیلتر مینرال ساختاری همانند کپسول دارد و به طول حدودا 25 سانتی متر و قطر 5 سانتی متر در اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی در ششمین مرحله نصب می شود.

مواد که تشکیل دهنده فیلتر مینرال می باشند در حالت کلی به دو شکل ارائه می شوند، ممکن است شامل سنگ های معدنی طبیعی بوده و یا محتوی فیلتر مواد و گوی های فرآوری شده ای باشد که به صورت توپ های ریزی از موادی چون کلسیم، منیزیم و فسفر تشکیل شده است.

عملکرد فیلتر مینرال به این نحو است که آب وارد فیلتر شده و طی عبور از فیلتر با سنگ های معدنی و یا گوی های فرآوری شده تماس پیدا می کند و بخشی از این مواد معدنی به آرامی به آب اضافه خواهند شد و در آب حل می شوند.

با اینکه قرار دادن فیلتر مینرال در دستگاه ضروری نمی باشد اما با استفاده از آن هم TDS آب افزایش خواهد یافت و هم آب خروجی خوش طعم تر و گواراتر خواهد شد.

مهم ترین عامل در تعیین کیفیت این فیلتر مواد به کار برده شده درون آن است.

دقت داشته باشید که سنگ های معدنی به کار برده شده در این فیلتر باید کاملا اورگانیک و طبیعی باشند و یا گوی های معدنی استانداردهای خوراکی را داشته باشند و حاوی یون های معدنی مفیدی باشند.

ساختار و عملکرد فیلتر مینرال در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

ساختار و عملکرد فیلتر مینرال در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط