عوارض عدم تعویض به موقع فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

عوارض عدم تعویض به موقع فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر بسیاری از قطعات به عنوان تجهیزات اصلی و مورد نیاز سیستم اسمز معکوس طراحی شده اند که عدم وجود آنها باعث می شود راندمان کاری سیستم به طور کامل به هم بریزد.

فلو فاضلاب یکی از این قطعات است و از آن برای محدود کردن جریان پساب یا فاضلاب خروجی از فیلتر ممبران استفاده می کنند.

فلو فاضلاب وظیفه دارد فاضلابی را که ماندن آن در ممبران باعث خرابی زود هنگام فیلتر می شود را کم کم خارج کند.

در واقع اگر فاضلاب از فیلتر خارج نشود لایه های غشایی این فیلتر به سرعت کیپ می شوند و فیلتر ممبران قادر به تصفیه آب نمی باشد و در واقع سختی و شوری آب خروجی از فیلتر تغییر چندانی نمی کند.

بنابراین مسیر جریان آب از محدود کننده فاضلاب یا فلو فاضلاب باید همواره باز باشد زیرا گرفتگی این قطعه باعث عدم خروج فاضلاب شده و فیلتر ممبران به سرعت خراب می شود.

به همین دلیل بهتر است هر یک سال یا یک سال و نیم یک بار با تعویض فیلتر ممبران این قطعه را نیز تعویض کنید.

عوارض عدم تعویض به موقع فیلتر ممبران به صورت مستقیم بر عملکرد ممبران تاثیر منفی می گذارد و خرابی فیلتر ممبران می تواند راندمان کل دستگاه و بسیاری از قطعات سیستم مانند پمپ، مخزن، شیر برداشت، فیلتر پست کربن و غیره را تحت تاثیر قرار دهد.

بنابراین پیشنهاد می شود با هر بار تعویض ممبران فلو فاضلاب را نیز تعویض نمایید تا دستگاه تصفیه آب خانگی شما با مشکلات فوق مواجه نشود.

عوارض عدم تعویض به موقع فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

عوارض عدم تعویض به موقع فلو فاضلاب دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط