فروش شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

فروش شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر اسمز معکوس یکی از مرغوب ترین دستگاه های تصفیه آب خانگی هستند که می توان از آنها با اطمینان خاطر برای تهیه آب شرب سالم و پاک استفاده کرد.

این دستگاه ها می توانند آب ورودی را عاری از هرگونه آلاینده سمی و مضر نمایند و با راندمان بالا حجم مشخصی از آب تصفیه شده را تولید کنند.

شیر برقی در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس یکی از مهم ترین قطعات است و عدم وجود آن می تواند دستگاه تصفیه آب را با مشکل مواجه کند.

این قطعه برقی است و مصرف ولتاژ برق بسیار ضعیفی را دارد. شیر برقی وظیفه دارد زمانی که پمپ روشن می شود و شروع به کار می کند، مسیر جریان آب راباز کند و زمانی که پمپ خاموش می شود مسیر جریان آب را ببندد و از ورود آب به فیلتر ها جلوگیری کند.

اگر شیربرقی به درستی کار نکند و نتواند زمان دقیق باز و بسته کردن مسیر جریان آب را تشخیص دهد، دستگاه با مشکل مواجه می شود و نمی تواند به درستی کار کند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا به عنوان معتبر ترین وارد کنندگان محصولات سافت واتر از تایوان، انواع مختلفی از دستگاه های این کمپانی را با قیمت مناسب عرضه می کند.

علاوه بر دستگاه این شرکت کلیه قطعات و لوازم جانبی دستگاه های تصفیه آب سافت واتر را با کیفیت بسیار بالا به فروش می رساند.

این شرکت شیر برقی تایونی اصل را در اختیار مشتریان قرار می دهد و کلیه خدمات مربوط به نصب و راه اندازی شیر برقی را برای مصرف کننده تکمیل می کند.

فروش شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

فروش شیر برقی دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط