فروش فیلتر مکمل مینرال برای دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

فروش فیلتر مکمل مینرال برای دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر از فیلترهای مختلفی برای تکمیل فرآیند تصفیه آب استفاده می شود.

اما 5 فیلتر ابتدایی دستگاه به صورت ثابت در کلیه سیستم ها به کار برده می شوند و آب با عبور از آنها تا 98% از کل املاح مضر و ناخالصی های خود را از دست می دهد.

با توجه به اینکه آب با عبور از این فیلترها سختی خود را به طور کامل از دست می دهد و به آب نسبتا خالص تبدیل می شود، از فیلتر مکمل مینرال برای افزودن ترکیبات معدنی مفید به آب استفاده می کنند.

فیلتر مینرال در اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی شش مرحله ای سافت واتر به کار برده شده است، اما دستگاه های تصفیه آب خانگی پنج مرحله ای فاقد این فیلتر هستند و پیشنهاد می شود برای بهبود طعم و مزه و تنظیم سختی آب این فیلتر را به دستگاه اضافه کنید.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا به عنوان یکی از نمایندگی های مجاز برند سافت واتر در ایران کلیه خدمات نصب و راه اندازی و فروش فیلتر را از صفر تا صد برای مصرف کننده انجام می دهد.

این شرکت فیلترهای مینرال خانگی اصل کشور تایوان را وارد می کند که در صورت نیاز و دلخواه می توانید این فیلتر را خریداری نمایید تا متخصصان و کارشناسان فنی شرکت خدمات نصب فیلتر را برای شما انجام دهند.

استفاده از فیلتر مینرال می تواند به شیرین تر شدن طعم آب خروجی بسیار کمک کند و همچنین کسری مواد معدنی موجود در آب مانند کلسیم و منیزیم را جبران کند.

فروش فیلتر مکمل مینرال برای دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

فروش فیلتر مکمل مینرال برای دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط