فروش گیج فشار روغنی برای دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

فروش گیج فشار روغنی برای دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر از نمونه های بسیار کامل و پیشرفته دستگاه های تصفیه آب خانگی هستند که تمامی تجهیزات اصلی و مهم سیستم اسمز معکوس را دارا می باشند.

در واقع مشتریان با خرید این دستگاه نیاز به تهیه هیچ گونه لوازم جانبی ندارند، زیرا کلیه قطعات اصلی و مهمی که برای تکمیل دستگاه و تکمیل فرآیند نصب و راه اندازی لازم است در سیستم به کار برده می شود.

با این حال با پیشرفت صنعت تصفیه آب و فاضلاب، تجهیزات بسیار مختلفی به دستگاه های تصفیه آب خانگی اضافه شده است که با عنوان قطعات یدکی به کامل تر شدن و افزایش بهره برداری از دستگاه بسیار کمک می کنند.

گیج فشار یکی از این قطعات کمکی است که در برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر مورد استفاده قرار می گیرد.

البته گیج فشار انواع بسیار مختلفی دارد، اما نوع روغنی و بزرگ آن که عموما به صورت روکار بر روی براکت نصب می شود قابلیت و کارایی بیشتری دارد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا به عنوان وارد کننده معتبر و با تجربه محصولات برند سافت واتر تایوانی به ایران، کلیه خدمات نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش دستگاه را به مشتریان ارائه می دهد.

این شرکت در صورت نیاز و دلخواه مشتریان با استفاده از قطعات کمکی و پیشرفته تر دستگاه تصفیه آب خانگی شما را ارتقاء می دهد تا بتوانید بهترین بازدهی را از دستگاه داشته باشید.

با افزودن گیج فشار به دستگاه تصفیه آب خانگی می توان عیب یابی دسگاه را آسان تر انجام داد و به صورت کلی از وضعیت عملکرد دستگاه آگاه شد.

فروش گیج فشار روغنی برای دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

فروش گیج فشار روغنی برای دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط