آب قلیایی و خواص آن

آب قلیایی و خواص آن :

آشامیدن آب قلیایی (Alkaline) برای بدن بسیار مهم و پرفایده است و علاوه بر حفظ سلامتی بدن باعث درمان بسیاری از بیماری ها می شود.

آب قلیایی یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است که از بروز سرطان جلوگیری می کند. آنتی اکسیدان ها بدن را در برابر عواملی مانند آلودگی ها ، دود سیگار و بیماری ها محافظت می کند در واقع سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.

همچنین آب قلیاییPH  آب را تنظیم می کند. آب اسیدی باعث تداخل در فعالیت سلول های بدن می شود .

امروزه خون انسان ها به سمت اسیدی شدن گرایش پیدا کرده است زیرا بیشتر مواد غذایی از جمله پنیر، کره، گوشت چرب، قهوه و نوشیدنی های گازدار باعث اسیدی شدن خون می شوند که می توان با استفاده از آب قلیایی مقدار اسیدی شدن خون را کاهش داد.
مولکول های آب قلیایی به دلیل ساختار شش ضلعی که دارند به راحتی می توانند جذب بدن انسان شده و موجب اکسیژن رسانی و آب رسانی شوند .
میزان ph  که در آب معمولی وجود دارد حدود 5/7 می باشد که به جای خاصیت اسیدی بیشتر به سمت قلیایی بودن تمایل دارد اما آبی که ph  آن بین 8 تا 9.5 باشد آب قلیایی یونیزه شده و مفید بوده که این کار توسط فیلترهای قلیایی در دستگاه های تصفیه آب صورت می گیرد .

فواید مصرف آب قلیایی :

  • سبب کاهش روند افزایش قند خون در افراد دیابتی .
  • سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند .
  • باعث جوان سازی و کاهش روند پیری می شود .
  • باعث بهبود عملکرد سیستم گوارش می شود .

اما در کنار تمام این فوایدی که آب قلیایی دارد یک عیب کوچک نیز دارد که باید در هنگام استفاده آب قلیایی رعایت شود :
 1ـ هیچ دارو یا مکملی را به همراه این آب نباید مصرف کرد .
2ـ خاصیت قلیایی به دلیل آن که ph آب را بالا می برد بهتر است یک ساعت قبل و بعد غذا استفاده نشود زیرا خاصیت اسیدی معده را کاهش داده و مانع از هضم صحیح غذا می شود که با رعایت این زمان بندی می توانیم از آب قلیایی در ساعات دیگر استفاده کنیم.

دستگاه تصفیه آب 7 مرحله ای سافت واتر دارای فیلتر قلیایی است که علاوه بر تصفیه آب، PH آب را نیز تنظیم می کند.

آب قلیایی و خواص آن

آب قلیایی و خواص آن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط