آلودگی های آب

آلودگی های آب :

آلودگی های آب امروزه در کشورهای در حال توسعه با توجه به افزایش فاضلاب های صنعتی و کودهای شیمیایی افزایش پیدا کرده است و به طور جدی سلامت انسان را تهدید می کنند . با اینکه حدود 97 درصد آب بر روی کره زمین وجود دارد که شامل یخچال ها ، اقیانوس ها و غیره می شوند اما حدود 8 درصد از آن قابل شرب می باشد که تنها 62/0 درصد از آن شامل دریاچه ها و آب های زیرزمینی است .
مواد مضر جامد و مواد شیمیایی آلی از طریق کارخانه ها‌ ، بیمارستان ها ، صنایع کشاورزی و غیره به آب وارد می شوند و باعث آلودگی آب می شوند که میزان شدت آلودگی به میزان ورود مواد مضر بستگی دارد . برای رفع این آلودگی ها ابتدا باید با انواع آن آشنا شویم :
در اکثر منابع آبی گروه میکروارگانیسم ها وجود دارند که شامل میکروارگانیسم های هوازی و بی هوازی می باشند و درصد تکثیر آن ها در شرایطی که مواد زیست تخریب پذیر بیشتری وارد آب شوند ، بیشتر می شود که در این حالت میکروارگانیسم های هوازی اکسیژن زیادی مصرف کرده و با تمام شدن اکسیژن میکروارگانیسم های بی هوازی شروع به فعالیت می کنند .
در منابع آب های زیرزمینی آلودگی های ناشی از فعالیت های انسانی توسط آب باران یا آب یاری زمین ها وارد عمق خاک شده و برای برداشت از این منبع باید از مناسب بودن آب اطمینان حاصل کنیم .
در برخی مناطق نفوذ مواد نفتی خطرات بسیاری برای انسان حیوانات و گیاهان به وجود می آورد ، باتوجه به چرخه طبیعت اگر خاک آلوده شود گیاهان نیز آلوده شده و حیواناتی که از آن تغذیه می کنند آلودگی را وارد بدن خود کرده که در نهایت این آلودگی به خود انسان باز می گردد .
وجود آلودگی ها باعث تغییراتی در آب نظیر تغییر رنگ ، بو و مزه ، تغییر ph آب می شود همچنین باعث ایجاد رسوبات نیز می شود.

دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر توانایی حذف تمام آلودگی های موجود در آب را دارد و یکی از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های تصفیه آب است. شرکت کاسپین ارتباط عرشیا نمایندگی برند سافت واتر را دارد.

آلودگی های آب

آلودگی های آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط