آموزش تعویض مخزن ذخیره تصفیه آب سافت واتر

آموزش تعویض مخزن ذخیره تصفیه آب سافت واتر

مخازن ذخیره از قطعاتی در دستگاه تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر (soft water) هستند که اگر فشار آنها به درستی و به صورت دوره ای تنظیم نشود، عملکرد آنها تضعیف می شود و نمی توانند فشار آب مناسب جهت خروج از شیر برداشت را تامین کنند.

اما گاهی خرابی مخزن به گونه ای است که  به هیچ عنوان نمی توان از آن استفاده کرد، شکستگی بدنه و پارگی تیوپ مخزن از مشکلاتی است که اگر در مخزن ایجاد شود، مانع از استفاده از مخزن می گردد و باید تعویض شود.

دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر اسمز معکوس مجهز به مخازن تحت فشار و بسیار با کیفیت هستند، که در صورت استفاده صحیح از دستگاه می توانند طول عمر بالایی داشته باشند. اما اگر بنا به هر علتی دستگاه تصفیه نیاز به تعویض مخزن ذخیره داشت، می توانید با انجام مراحل زیر این کار را انجام دهید.

  • در ابتدا یک مخزن با کیفیت و مناسب با دستگاه تصفیه آب تهیه کنید.

  • در صورتی که شیر مخزن، مخزن قدیمی قابلیت نصب به مخزن جدید را داشت از آن استفاده کنید اما در غیر این صورت شیر مخزن متناسب با مخزن جدید را تهیه کنید.

  • ورودی آب به دستگاه تصفیه آب را قطع کنید و دستگاه را از برق بکشید.

  • شبر برداشت را باز بگذارید تا آب ذخیره شده درون مخزن به طور کامل تخلیه شود، البته این در صورتی است که امکان تصفیه آب از درون مخزن باشد.

  • شیلنگ وصل شده به مخزن را با بازکردن اتصالات جدا نمایید. اگر اتصال از نوع مهره ای بود، مهره را بچرخانید تا شیلنگ آزاد شود و اگر از نوع فیتینگی بود ضامن را نگه دارید و شیلنگ را خارج کنید.

  • شیر مخزن را با استفاده از نوار تفلون عایق بندی کنید و آن را به مخزن جدید متصل کنید.

  • شیلنگ تصفیه را به مخزن وصل نمایید.

  • در آخر دستگاه را به برق متصل کنید و شیر ورودی آب را باز کنید.

آموزش تعویض مخزن ذخیره تصفیه آب سافت واتر

آموزش تعویض مخزن ذخیره تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط