آیا فیلترهای مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب سافت واتر باید با همین برند باشند ؟

آیا فیلترهای مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب سافت واتر باید با همین برند باشند ؟

مهم ترین قطعاتی که در دستگاه های تصفیه آب خانگی وظیفه تولید و تهیه آب تصفیه شده را دارند فیلترهای دستگاه می باشند.

بنابراین برای تولید آب تصفیه شده انتخاب دقیق فیلتر و استفاده از نوع با کیفیت آن بیشترین تاثیر را در کیفیت آب خروجی از دستگاه دارد.

به بیان دیگر برای استفاده از فیلترهای تصفیه آب، برند دستگاه هیچ گونه اهمیتی ندارد. دستگاه های تصفیه آب خانگی اغلب به گونه ای ساخته شده اند که از فیلترهای 10 اینچ استاندارد استفاده می کنند.

کمپانی سافت واتر (soft water) یکی از قدیمی ترین و پرآوازه ترین سازندگان دستگاه تصفیه آب است و تمامی محصولات آن از اعتبار و شهرت جهانی بهره مند هستند.

علاوه بر این دستگاه های تولیدی این برند موفق به اخذ گواهینامه بین المللی از سازمان های جهانی شده اند. بنابراین انواع دستگاه های سافت واتر می توانند به عنوان نمونه ای کامل و با کیفیت در منازل جهت تهیه آب شرب سالم استفاده شوند.

فیلترهایی که در ابتدا به همراه پک دستگاه تصفیه آب سافت واتر می آیند اغلب ساخت همین کمپانی هستند اما همان گونه که می دانید فیلترهای تصفیه دائم العمر نمی باشند و هر کدام از آنها نیاز به تعویض دارند.

فیلترهای پیش تصفیه در دستگاه سافت واتر که شامل سه فیلتر الیافی، کربن اکتیو گرانول و کربن بلاک است و به صورت هوزینگی طراحی شده اند. بنابراین برای تعویض آن، هم می توانید از فیلترهای سافت واتر استفاده کنید و هم فیلتری با برند دیگر را متناسب با دستگاه تهیه کنید و درون هوزینگ قرار دهید.

سایر فیلترهای دستگاه چون مینرال، پست کربن و قلیایی و غیره به صورت اینلاین طراحی می شوند. فیلترهای اینلاین را نیز می توانید از کمپانی ها و با برندهای مختلف دیگر تهیه کنید اما دقت داشته باشید کیفیت فیلتر تاثیر گذارترین عامل در کیفیت آب خروجی از دستگاه است پس در هنگام خرید به کیفیت فیلتر تصفیه بسیار توجه نمایید.

آیا فیلترهای مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب سافت واتر باید با همین برند باشند ؟

آیا فیلترهای مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب سافت واتر باید با همین برند باشند ؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط