اتصالات دستگاه تصفیه آب سافت واتر

اتصالات دستگاه تصفیه آب سافت واتر

یکی از اجزا دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی اتصالات هستند که نقش مهمی را ایفا می کنند . در واقع همه ی اجزا مانند فیلتر ها ،هوزینگ ها ،پمپ و مخزن و غیره با اتصالات و شلنگ به هم دیگر وصل می شوند .

اتصالات به دو نوع کلی تقسیم می شود :

اتصالات فیتینگی

اتصالات مهره ای

که نوع دوم کمی منسوخ شده و یک روش قدیمی تر به حساب می آید.

اتصالات فیتینگی دارای یک سر است که با کمی فشار می تواند بسته یا باز شود ولی اتصالات مهره ای در واقع از همان قانون پیچ و مهره پیروی می کند.به طور کلی امروزه بیشتر از نوع فیتینگی استفاده می کنند زیرا شلنگ را محکم در خود می تواند نگه دارد و کمتر دیده شده است که دچار نشتی شود.

اگر بخواهیم از لحاظ ظاهری و کاربرد اتصالات را تقسیم کنیم به صورت زیر می شود:

اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی دوراهی

اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی سه راهی

اتصالات دستگاه تصفیه آب خانگی زانویی

هرکدام در کاربرد های مختلف استفاده می شود که اگر سر اتصال فیتینگی باشد می تواند به اتصالات دیگر و شلنگ در اندازه ¼ اینچ متصل شود.

اتصالات دستگاه تصفیه آب سافت واتر

اتصالات دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

مطالب مرتبط