اتصالات فیتینگی در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

اتصالات فیتینگی در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

اتصالات فیتینگی یکی از انواع جدید اتصالاتی هستند که در تصفیه آب به کار می روند.

وظیفه این اتصالات نگهداری از شلنگ تصفیه آب است به این صورت که در اتصالات گیره هایی قرار دارند که شلنگ را محکم می گیرند.

اتصالات فیتینگی به دلیل آسانی در نصب جایگزین اتصالات مهره ای شده اند که از انواع قدیمی اتصالات مورد استفاده در دستگاه تصفیه آب هستند.

نحوه جداسازی شلنگ از این اتصالات به شرح زیر است:

فشار دادن ضامن اتصالات فیتینگی به سمت داخل و بیرون کشیدن شلنگ از داخل اتصالات.

عملکرد اتصالات فیتینگی دستگاه سافت واتر:

  • سایز خط را در طول مسیر کاهش یا افزایش می دهد.
  • انتهای خطوط را می بندد.
  • مسیر لوله ها را تغییر می دهد.
  • از ایجاد بوی نامطبوع آب جلوگیری می کند.
  • از نشتی آب جلوگیری می کند.

انواع اتصالات فیتینگی دستگاه سافت واتر:

  • سه راهی(Tee) : کاربرد سه راهی ها در مواقعی است که به جداسازی یک انشعاب فرعی از مسیر اصلی نیازمند باشیم که در نتیجه دو راه ایجاد می شود یکی به مسیر سوم انشعاب و دیگری به خط لوله اصلی وصل می شود.

 

  • زانوعی(Elbow):در سیستم های پایپینگ اتصالات زانویی به کار رفته است که در تغییر مسیر لوله کشی موثر هستند. به طور کلی این اتصالات در تغییر دادن جریان و تغییر مسیر لوله کشی استفاده می شوند. این اتصالات به دو نوع 45 و 90 درجه هستند که با توجه به این زوایا میزان تغییر و عملکرد اتصالات متفاوت می باشد.

  • کوپلینگ(Coupling) :کوپلینگ ها نوع دیگری از اتصالات هستند که دو لوله هم سایز را به هم متصل می کنند و نشتی سیستم را در مواقعی که لوله آسیب دیده است، استفاده می شوند.

کوپلینگ ها به طور کلی نشتی آب را کاهش می دهند  و آب بندی مناسبی را ایجاد می کنند.

  • کاهنده ها(Reducer):کاهنده ها بر خلاف کوپلینگ ها دو لوله غیر هم سایز و غیر هم سطح را به هم متصل می کنند. از این نوع اتصالات در صنایع شیمیایی و سیستم های پنوماتیک و سیکل های تبرید استفاده می شوند.

عملکرد این اتصالات بسته به محل ورود آنها دارد اگر از سمت کوچک وارد شوند، موقع خروج سرعت آنها کاهش می یابد و فشار آن افزایش می یابد و اگر از سمت بزرگتر وارد شوند از سمت کوچک خارج و فشار کاهش می یابد و سرعت افزایش می یابد.

اتصالات فیتینگی در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

اتصالات فیتینگی در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط