اتصال دستگاه تصفیه آب به یخچال

اتصال دستگاه تصفیه آب به یخچال
اتصال دستگاه تصفیه آب به یخچال
اتصال دستگاه تصفیه آب به یخچال

اتصال دستگاه تصفیه آب به یخچال

اتصال دستگاه تصفیه آب به یخچال

یکی از اشتباهات رایجی که در مورد دستگاه تصفیه آب در بین عموم است ،درباره نیاز نبودن اتصال دستگاه تصفیه آب به یخچال می باشد !در صورتی که این تصور به شدت غلط است زیرا با اینکه مدل های مختلف یخچال دارای فیلتر داخلی هستند اما این فیلتر بیشتر از جنس کربن بوده و فقط و فقط در حد حذف آلودگی ها و ناخالصی های درشت می تواند اقدام کند.نکته دیگر این است که به هر حال آبی و یخی که از یخچال استفاده می شود آشامیدنی است و باید عاری از هرگونه آلودگی باشد و مواد مورد نیاز بدن را تامین کند .

البته در بعضی از موارد افراد از دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی استفاده می کنند ولی به دلیل نبودن شرایط (دور بودن یخچال یا چیدمان کابینت ها) نمی توانند به یخچال وصل کنند که این بستگی به مدل چیدمان دارد ولی به طور کلی با اتصالات فیتینگی و شلنگ به راحتی می توان این کار را انجام داد.

بعضی از مزایا وصل نمودن دستگاه تصفیه آب به یخچال :
  • آبی که از یخچال ساید بای ساید برای مصرف (آب و یخ) دریافت می شود دارای مواد معدنی و املاح اندازه بدون هرگونه ناخالصی مضر بدن می باشد که همین امر باعث بلوری شدن تکه های یخ هم می شود.
  • قطعات داخلی و متریال و فیلتر های داخلی یخچال به علت عبور آب ذلال بدون آلودگی باعث ایجاد رسوب نمی شود.
  • اگر از دستگاه تصفیه آب برای یخچال استفاده کنیم دیگر نیازی به فیلتر های داخلی آن نداریم زیرا اغلب این فیلترها جنس کربنی یا سدیمنتی دارد و در برابر دستگاه تصفیه آب ضعیف هستند .درواقع عمان فیلتر مرحله 1 و 2 دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای است.
  • اتصال دستگاه تصفیه آب به یخچال باعث جلوگیری از هزینه های اضافی تعویض فیلتر داخلی یخچال هم می شود.

  • نمایندگی دستگاه تصفیه آب آکوا language:fa

مطالب مرتبط