استفاده از آچار هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی

استفاده از آچار هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی

یکی از ابزار های دستگاه تصفیه آب خانگی , آچار هوزینگ است از این آچار جهت باز و بسته کردن هوزینگ ها استفاده می شود. این آچار یک دسته متصل به سری گرد با سایز های مختلف است که برای هر نوع هوزینگ, آچار مخصوص به همان هوزینگ وجود دارد.

برای باز کردن هوزینگ ها باید آچار را جهت عقربه های ساعت و برای بستن آن خلاف جهت عقربه های ساعت چرخاند, جنس این آچار از پلاستیک فشرده و بسیار محکم است . برای راحت تر باز شدن هوزینگ شیر ورودی و شیر مخزن را ببندید بعد شیر روی سینک را باز کنید بعد از گذشت چند دقیقه هوزینگ ها را باز کنید.

در بیشتر دستگاه های تصفیه آب آچار هوزینگ وجود دارد در صورت نبودن باید آن را تهیه کنید یک آچار خوب نباید به گونه ای باشد که به آسانی خم و یا آنقدر سفت و خشک باشد که با وارد کردن فشار شکسته شود.

باز کردن هوزینگ بدون آچار سخت و تقریبا نشدنی است و احتمال آسیب دیدن دست بالا است. سر آچار هوزینگ یک آچار 6 ضلعی موجود است, این آچار 6 ضلعی برای فیلتر مراحل 5 و 6 بسیار کاربرد دارد اکثر فیلتر ها با این آچار تعویض می شوند.

آچار هوزینگ از سه بخش تشکیل می شود: 1- دسته آچار, فشاری که وارد می کنیم از طریق دسته به بدنه منتقل می شود 2- حلقه انتقال فشار  است که به صورت دایره ساخته شده و قطر داخلی آن بیشتر از خارجی است این بخش دور محفظه فیلتر قرار می گیرد و فشار دسته را به کل محفظه منتقل می کند.3-گیره آچار, دور تا دور حلقه انتقال فشار , گیره های آچار قرار گرفته که فشار را مستقیما به محفظه منتقل می کنند.

آچار هوزینگ خانگی در دو مدل 10 اینچ و آچار هوزینگ ممبران خانگی می باشد. نمونه های پرکاربرد آچار عبارتند از آچار محفظه فیلتر خانگی , آچار محفظه جامبو , اسلیم .

استفاده از آچار هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی

استفاده از آچار هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط