اصطلاحات آب و دستگاه تصفیه آب

اصطلاحات آب و دستگاه تصفیه آب

HARD WATER

آبی را به نام آب سخت شناسایی کرده اند که کلسیم و منیزیم و آهن جزء املاح آب باشد. سختی آب ضرر های بسیار زیادی از جمله مو خشک و پوست زبر و ایجاد لک روی شیشه و کاهش عمر لباس شویی و ظرف شویی و ایجاد رسوب و غیره می شود. به طور معمول در آب شهری سختی وجود دارد که آن را می توان توسط کارشناسان یا دستگاه TDS متر اندازه گیری نمود و با روش های مختلف تصفیه از آب مصرفی و آشامیدنی حذف کرد.

CLOUDY WATER

آبی که در آن ذرات معلق و  آلودگی وجود داشته باشد رنگ آن تیره شده و به آن آب خاکستری می گویند.با یک فیلتر الیافی می توان این ذرات را حذف نمود.

MUSTY TASTE AND ODOR

بو و طعم نامطبوع می تواند علت های مختلفی داشته باشد به طور مثال ممکن است به علت ترکیبات گیاهی مزه آب تلخ شود یا به علت وجود گاز سولفید هیدروژن بوی نامطبوعی بگیرد.به طور کلی آب بی رنگ و بی بو و بدون مزه خاصی می باشد که در برخورد با لوله کشی ها یا منبع نامناسب می تواند تغییر کند که در این شرایط می توانیم از فیلتر های کربنی که به صورت پودری و بلاکی است استفاده کنیم .

REVERSE OSMOSIS

یکی از روش های نوین تصفیه آب به نام اسمز معکوس می باشد که امروزه بسیار از این روش استفاده می شود .در این روش از فیلتر ممبران که از لایه ی نیمه تراوا تشکیل شده است استفاده می شود و خروجی آن آب مقطر می شود .

اصطلاحات آب و دستگاه تصفیه آب

اصطلاحات آب و دستگاه تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

مطالب مرتبط