افت فشار مخزن دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

افت فشار مخزن دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

عملکرد تمامی مخازن تحت فشار تصفیه آب خانگی با یکدیگر مشابه است، تفاوت مخازن تحت فشار در جنس بدنه داخلی و خارجی و ظرفیت آنها می باشد.

در مخازن ذخیره دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر از یک دیافراگم برای جداسازی بخش ذخیره آب و بخش ذخیره هوای فشرده استفاده شده است.

وجود هوای فشرده در مخازن تحت فشار به این دلیل است که مخزن به تنهایی و بدون استفاده از مکانیزم های مختلف بتواند آب را تا آخرین قطره خارج کند و از طریق شیر برداشت به دست مصرف کننده برساند.

افت فشار مخازن ذخیره می تواند سبب کاهش فشار آب خروجی از شیر برداشت باشد، به همین دلیل هنگامی که در دستگاه با مشکل کاهش فشار از شیر مواجه می شوند اولین قطعه ای که مورد بررسی قرار می گیرد مخزن ذخیره است.

سوراخ شدن دیافراگم مخزن

در صورتی که دیافراگم مخزن پاره شده باشد آب به درون بخشی که هوای فشرده قرار دارد نفوذ می کند و مخزن از حد معمول سنگین تر خواهد شد.

برای بررسی اینکه آیا دیافراگم پاره شده است یا خیر ابتدا هنگامی که مخزن ذخیره در حالت پر قرار دارد سوزنی را از قسمت ورودی هوا فشرده که عموما در زیر مخزن قرار دارد فشار دهید.

در صورتی که هوا خارج شود دیافراگم پاره نشده است، اما اگر به جای هوا، آب از سوراخ خارج شود دیافراگم پاره شده است و تنها راه حل رفع آن تعویض مخزن است.

کاهش فشار هوای درون مخزن با گذشت زمان

با استفاده مداوم از دستگاه تصفیه آب، فشار هوای درون مخزن کاهش می یابد و باید با استفاده از تلمبه، فشار هوای مناسب را به داخل مخزن وارد کرد.

از نشانه های بارز این مشکل این است که با برداشت حدودا 2 لیتر آب فشار آب خروجی شیر برداشت بسیار افت پیدا می کند.

افت فشار مخزن دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

افت فشار مخزن دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط