انواع اتصالات دستگاه تصفیه آب سافت واتر

انواع اتصالات دستگاه تصفیه آب سافت واتر

دستگاه های تصفیه آب خانگی دارای قطعات مختلفی هستند ، گستردگی قطعات استفاده شده در دستگاه های تصفیه آب باعث طراحی انواع مختلفی از اتصالات شده اند که هر نوع از اتصالات با توجه به خاصیت های خود می توانند ارتباطات مختلف و مورد نیاز بین قطعات دستگاه را به وجود آورند .

اتصالات دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر دارای دو نوع می باشد :

  • نوع اول ، اتصالات مهره ای : این نوع اتصالات اولین نوع اتصالاتی هستند که در دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده می شوند. از مزایای استفاده از این نوع اتصالات می توان به استحکام و امنیت بالای آن اشاره کرد ، به عبارتی دیگر اتصالات مهره ای شیلنگ دستگاه تصفیه آب را محکم در خود نگه می دارند و مانع نشتی آب می شوند اما باز و بسته کردن آن ها کمی وقت گیر و مشکل است . شکل های مختلفی از این نوع اتصالات مهره ای طراحی و تولید شده است ، اما به مرور زمان و طراحی اتصالات دیگر امروزه از این نوع اتصالات کمتر استفاده می شود.
  • نوع دوم ، اتصالات فیتینگی : این نوع از اتصالات نوعی جدید از اتصالات دستگاه های تصفیه آب است که امروزه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین جایگزین اتصالات نوع اول یا مهره ای شده اند. طراحی اتصالات فیتینگی به این صورت است که شیلنگ دستگاه تصفیه آب با فشار در داخل محکم شده است و گیره هایی که در داخل وجود دارند ، شیلنگ را نگه می دارند. این نوع اتصالات شکل های مختلفی دارند که هر کدام با توجه به طراحی و خاصیت خود کارایی خاص خود را دارند . از مزایای این نوع اتصالات می توان به این موضوع اشاره کرد که کیفیت بالای این نوع اتصالات ، مانع نشت آب می شوند.
انواع اتصالات دستگاه تصفیه آب سافت واتر

انواع اتصالات دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط