انواع اتصالات دستگاه تصفیه آب سافت واتر

انواع اتصالات دستگاه تصفیه آب سافت واتر

بطور کلی دستگاه تصفیه آب دو نوع اتصال داره اتصالات مهره ای و فیتینگی که اتصالات مهره ای خیلی ساده تر می باشند. برای بستن آن باید شلنگ روی حفره مخصوص قرار بگیرد و در بستن آن نیازی به آچار نمی باشد و با فشار دست میتوان آن را سفت کرد. این اتصالات خیلی مقاوم و سفت هستند و به راحتی چکه نمی کنند. باز و بسته کردن آن هم براحتی انجام می شود و دارای عمر مفید بالایی هستند.

اتصالات فیتینگی یا به عبارتی فشاری و جا زدن آن با فشار دست امکان پذیر می باشد با این حال باز و بسته کردن زیاد ممکن است باعث شکستگی گردد. در کل اتصالات فیتینگی مقاومت کمتری نسبت به مهره ای دارند ولی در آن احتمال نشتی وجود ندارد.

نوع اتصالات در دستگاه های خانگی از نظر اندازه و سایز با دستگاه های صنعتی و نیمه صنعتی متفاوت است.

نحوه استفاده از اتصالات یا رابط های دستگاه تصفیه آب سافت واتر

 برای اتصال شیلنگ باید از رابط ها استفاده کرد و جنس آن ها اغلب از فلز و پلاستیکی می باشد که یک سر آن ها به لوله و طرف دیگر به دستگاه تصفیه وصل می گردد و میتوان آن را با دست باز و بسته کرد و دیگر نیازی به آچار ندارد .

اتصالات فیتینگی

راهی آسان برای وصل کردن قطعات تصفیه آب به یکدیگر با اتصالات فیتینگی صورت می گیرد. جنس آن از پلاستیک و تنها فشار دست و بدون آچار میتوان شلنگ را به داخل آن وارد کرد.

مزایای اتصالات تصفیه آب با فیتینگ

اولا به دلیل سهولت  در نصب باعث کاهش زمان نصب می گردد .

مزایای دیگر آن این است که کار با آن راحت است و از همه مهم تر احتمال نشت آن را به حداقل می رساند.

یکی دیگر از مزایای آن این است که جنس آن بهداشتی است و بدون سرب و مواد سمی می باشد .

انواع اتصالات دستگاه تصفیه آب سافت واتر

انواع اتصالات دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط