انواع فیلترهای قابل استفاده در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

انواع فیلترهای قابل استفاده در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

فیلتر های سه مرحله اول  : این فیلتر ها کلیه رسوبات ، زنگ زدگی لوله ها، شن و ماسه ، گل و لای ، لجن و جلبک ، بو و مزه اولیه آب ، و کلر اضافی آب را از بین می برد.

 فیلتر ممبران :  فیلتر ممبران از یک غشاء نیمه تروا درست شده است که تمام آلودگی ها بزرگتر از یک ده هزارم میکرون را فیلتر می کند.  از این فیلتر انواع کییست ، قارچ ، انگل ها و میکروب ها و بسیاری مواد آلوده دیگر که بزرگتر از  یک ده هزارم میکرون است عبور نمی کند.

 فیلتر پست کربن : این فیلتر بوها و مزه های بد موجود در آب مخزن دستگاه  را از بین می برد . اگر آب ذخیره شده در مخزن برای مدت طولانی استفاده نشده باشد باید آب تازه جایگزین آن بشود .

فیلتر مینرال : این فیلتر مواد معدنی از قبیل کلسیم ، پتاسیم ، آهن و دیگر مواد مفید مورد نیاز بدن انسان را به آب تصفیه شده اضافه می کند .

فیلترآلکالاین یا قلیایی کننده آب : این فیلتر با تولید آنتی اکسیدان باعث از بین رفتن اسیدهای مضر در بدن و تبدیل آنها به کلسیم غنی شده می شود و مقدار PH مورد نیاز بدن را افزایش داده و از پوکی استخوان جلوگیری می نماید و بافت ها یا سلول های سرطانی را از بین می برد.

این فیلتر دارای ارزش تغذیه ای بسیار زیادی می باشد و بدن زمانی که با کمبود کلسیم مواجه می شود آن را از مغز استخوان و با نبود کلسیم در مغز استخوان از دندان ها جبران می کند .

فیلتر میکس پلاس :  از این فیلتر برای رفع بو و رفع کلیه باکتری ها و قارچ های تولید شده درون دستگاه که در اثر ماندن زیاد آب در مخزن دستگاه و همچنین مستهلک شدن قطعات ، اورینگ ها ، اتصالات و …. بوجود می آید را کاملا از بین می برد و آب سالم را تولید می کند.

انواع فیلترهای قابل استفاده در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

انواع فیلترهای قابل استفاده در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامینقطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتردستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آباینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط