انواع فیلترهای ممبران به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب سافت واتر

انواع فیلترهای ممبران به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب سافت واتر
دستگاه های تصفیه آب از کمپانی سافت واتر (soft water) از لحاظ ظرفیت و نوع مصرف به دو دسته خانگی و نیمه صنعتی تقسیم می شوند. کمپانی سافت واتر از قدیمی ترین و فعال ترین سازندگان دستگاه های تصفیه آب است و با تولید محصولات متنوع می تواند در اغلب موارد نیاز مشتریان را برطرف سازد.
فیلترهای ممبران در ظرفیت های مختلف به کار برده می شوند، ظرفیت فیلتر ممبران بر واحد گالن مشخص می شود و میزان تولید آب در 24 ساعت توسط ممبران را توصیف خواهد کرد. فیلترهای ممبران که در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر مورد استفاده قرار می گیرند معمولا ممبران هایی با ظرفیت 50 ،75 و نهایتا تا 80 گالن می باشند. فیلترهای ممبران خانگی در این سیستم از نظر شکل و ساختار با هم یکسان می باشند، اما فیلترهای ممبران نیمه صنعتی از نظر قطر از فیلترهای ممبران خانگی بزرگتر هستند زیرا طول غشاء این فیلترها بیشتر است و تعداد لایه ها به دور لوله اصلی ممبران بیشتر می باشد.
فیلترهای ممبران نیمه نصعتی با ظرفیت 100 تا 400 گالن در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر مورد استفاده قرار می گیرند، ممبران های صنعتی از نظر ابعاد بسیار بزرگتر از ممبران های نیمه صنعتی می باشند و برای تولید آب با حجم بسیار بالا استفاده می شوند.
کمپانی سافت واتر علاوه بر دستگاه های تصفیه آب خانگی، سازنده انواع فیلترهای ممبران خانگی و نیمه صنعتی با ظرفیت 50، 75، 80 و 100 گالن است و فیلترهای بسیار با کیفیت و با دقتی را تولید و عرضه می کند.

انواع فیلترهای ممبران به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب سافت واتر

انواع فیلترهای ممبران به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط