انواع فیلترهای کربنی در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

انواع فیلترهای کربنی در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

اگر به دستگاه تصفیه آب خانگی نگاه کنید در مرحله دوم و سوم فیلتر کربنی به کار رفته است که مرحله دوم فیلتر کربن اکتیو یا گرانول است و مرحله سوم فیلتر کربن بلاک به کار رفته است.

 که کربن هر دو فیلتر ساختار گیاهی دارد و از پوسته نارگیل تهیه شده است تفاوت این فیلترها در این است که فیلتر کربن اکتیو به شکل شن ریزه است و دارای خاصیت جذب سطحی زیادی هستند و کربن بلاک کربن جامد است و ذرات معلق را از آب حذف می کنند.

(این مواد می تواند شامل کلر،مواد شیمیایی آلی همچون سموم که در کشاورزی به کار می رود باشد.) همچنین طعم و بوی بد آب را برطرف می کند.

درست است که فیلترها از لحاظ شکل با هم فرق دارند اما از لحاظ کاربردی با هم متفاوت نیستند و به هم شباهت دارند .

مزیت فیلتر کربن بلاک سافت واتر به فیلتر کربن اکتیو این است که در فیلتر کربن بلاک آب مدت زمان بیشتری را در معرض کربن قرار می گیرد و موجب حذف آلاینده ها می شود به همین علت است که کارایی فیلتر کربن بلاک از کربن اکتیو بیشتر است. اما در دستگاه هایی همانند دستگاه تصفیه آب خانگی تفاوت این دو فیلتر زیاد مشهود نیست.

زمان تعویض فیلتر کربن اکتیو و کربن بلاک بسته به مصرف آب و سختی آب ورودی معمولا 9 ماه است و به تعویض به موقع فیلتر الیافی نوع اول نیز بستگی دارد.

هر دوی این فیلترها بعضی از مواد را همانند مواد معدنی، نمک، آرسنیک، باریم، جیوه و نیکل و غیره را حذف نمی کنند .

هر دوی این فیلترها به صورت کارتریجی درون هوزینگ قرار می گیرند و نمی توانند به تنهایی به ورودی آب وصل شوند.

انواع فیلترهای کربنی در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

انواع فیلترهای کربنی در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط