انواع محدود کننده فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

انواع محدود کننده فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر
یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین قطعات در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس که عملکرد آن ارتباط مستقیمی با طول عمر فیلتر ممبران دارد، محدود کننده فاضلاب (فلو فاضلاب) است.

محدود کننده فاضلاب قطعه ای کوچک و استوانه ای شکل است که معمولا درکنار محفظه فیلتر ممبران نصب می شود. محدود کننده فاضلاب با عناوین دیگری چون فلو فاضلاب یا محدود کننده جریان شناخته می شود.

ساختار تمامی محدود کننده های فاضلاب مشابه است اما از نظر ظرفیت تفاوت دارند و این خود عاملی مهم برای به وجود آمدن تفاوت بین این قطعات است.

محدود کننده های فاضلابی که در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر مورد استفاده قرار می گیرند عموما از نوع 300 یا 400 سی سی هستند.

فلو فاضلاب 300 به این معناست که این قطعه در هر دقیقه تنها به 300 سی سی آب اجازه خروج می دهد. این ظرفیت در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر بالاتر می رود به 800 سی سی، 1000 سی سی و حتی بالاتر می رسد.

پس ظرفیت و میزان آب خروجی از محدود کننده فاضلاب یکی از تفاوت های مهم بین انواع این قطعات است.

یکی دیگر از تفاوت های مهمی که باعث می شود محدود کننده های فاضلاب در انواع مختلفی تقسیم شوند نوع اتصال است. دقت داشته باشید که مسیر آب از محدود کننده فاضلاب یک طرفه است و آب تنها از یک سر این قطعه عبور می کند.

محل نصب این قطعه به شیلنگ تصفیه می تواند از نوع اتصالات فیتینگی باشد و یا می تواند دارای رزوه باشد و برای نصب شیلنگ به آن باید از اتصالات مهره ای بهره برد.

انواع محدود کننده فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

انواع محدود کننده فاضلاب در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط