انواع هوزینگ موجود در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

انواع هوزینگ موجود در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

به استوانه‌های پلاستیکی و بلندی که به دستگاه‌های تصفیه آب وصل می شوند هوزینگ می‌گویند. که دو محل برای ورود و خروج آب دارند.  که یکی به شیر آب ورودی وصل می شود و از طرف دیگر هورینگ, آب خارج می‌شود.

 این هوزینگ‌های دستگاه تصفیه آب سافت واتر دارای انواع مختلفی هستند که بعضی‌ از آن ها هوزینگ شفاف و بعضی دیگر هوزینگ مات هستند.

در دستگاه تصفیه آب فیلترهای تصفیه آب داخل این هوزینگ‌ها  قرار می گیرند و سپس آب را به داخل این استوانه ‌ها هدایت می‌کنند. به عنوان مثال اولین هوزینگی که توی دستگاه‌های تصفیه آب سافت واتر وجود دارد، هوزینگ شفاف است که داخل آن فیلتر الیافی ۵ میکرون از جنس الیافی فشرده شده پلی پروپیلن (PP)  قراردارد که املاح بزرگتر از ۵ میکرون را از آب حذف می کند.

این املاح یک سری داخل فیلترها گیر کرده و یک سری دیگر به دیواره های هورینگ میچسبند به همین دلیل باید هرچند وقت یکبار این هوزینگ‌ها رو باز کرده و آن ها را کامل بشورید و دوباره سر جای خود بزارید.

هوزینگ دوم در دستگاه تصفیه آب سفید و مات می باشد که فیلتر کربن فعال را داخل این هوزینگ می گذارند تا بو و مزه آب را به طور کامل بگیرد. به این فیلتر، فیلتر GAC نیزمیگویند که مخفف Granular activated carbon هست.

هوزینگ سوم همچنین سفید و مات است که این هوزینگ هم داخل دل خود یه فیلتر کربن بلاک CTO دارد.  که کلر و تمام مشتقات آن را از آب گرفته و آب بدون کلر را  به هوزینگ آخر یعنی هوزینگ ممبران هدایت می کند. به همین دلیل اگر این هوزینگ آب خروجی خوبی نداشته باشد، به هوزینگ ممبران آسیب زیادی می‌رساند.

انواع هوزینگ موجود در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

انواع هوزینگ موجود در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • طریقه نصب آب تصفیه سافت واتر

مطالب مرتبط