انواع گپ هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

انواع گپ هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

هوزینگ یکی از قطعات اصلی دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر است و به عنوان محفظه ای برای قرارگیری فیلترهای الیافی، کربن فعال گرانول و کربن بلاک به کار برده می شود.

هوزینگ ها به صورت سری در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و نسبتا بخش کثیری از دستگاه های تصفیه آب خانگی را تشکیل می دهند.

هوزینگ از دو بخش به نام شیشه هوزینگ و گپ هوزینگ تشکیل شده است، البته بخش گپ با عنوان هد نیز شناخته می شود و به عنوان درب بر روی شیشه قرار می گیرد.

گپ محل ورود و خروج آب به درون هوزینگ است و مقاومت بدنه و گپ نقش مهمی در تعیین کیفیت آن دارد. زیرا همواره تحت فشار بالایی قرار می گیرد.

نحوه قرارگیری گپ درون هوزینگ به دو شکل است :

گپ هوزینگ یا به صورت درون رزوه (ماده) و یا بیرون رزوه (نر) به شیشه هوزینگ متصل می شود. در واقع اگر گپ هوزینگ درون محفظه قرار بگیرد و یا شیشه هوزینگ به دور گپ نصب شود، این اتصال از نوع درون رزوه یا ماده است.

اما در صورتی که گپ هوزینگ اطراف شیشه هوزینگ را در بگیرد و به دور محفظه بسته شود،در این صورت گپ از نوع بیرون رزوه یا نر است.

هر دو نوع نحوه اتصال گپ به هوزینگ محکم و قابل اطمینان است و اگر به صورت صحیح و اصولی عایق بندی شود، نشتی آب از این بخش دستگاه به ندرت دیده می شود، نحوه قرارگیری هوزینگ درون گپ نیز مهم است و باید با فشار مناسب و یکنواخت سفت شود.

انواع گپ هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

انواع گپ هوزینگ دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط