اورینگ اتصالات در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

اورینگ اتصالات در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر تجهیزات بسیار مختلفی برای افزایش بهره برداری از دستگاه به کار برده شده است، برخی از این تجهیزات با اینکه ساختاری بسیار ساده دارند، اما بسیار کاربردی هستند و از نظر کیفیت و کارایی نیز بسیار قابل اطمینان می باشند.

اورینگ یکی از این قطعات بسیار کاربردی است و در انواع و ابعاد مختلف در بخش های بسیاری از دستگاه به کار برده می شود.

در واقع از اورینگ ها در ابتدای محل نصب دستگاه تا خروج آب تصفیه شده استفاده می کنند و تاثیر بسزایی در جلوگیری از نشتی آب دارند.

اتصالات یکی از بخش های مهم دستگاه هستند و از رایج ترین قطعاتی می باشند که نشتی آب از آنها دیده می شود. به همین دلیل برای نصب اتصالات استفاده از اورینگ یا نوار تفلون بسیار مهم است. البته اورینگ ها عایق بندی بهتری نسبت به نوار تفلون دارند.

اورینگ اتصالات از نظر ابعاد بسیار کوچکتر از سایر اورینگ ها هستند. این قطعه برای اتصالات تصفیه آب خانگی معمولا با قطر 1.4 اینچ تولید می شود.

البته قطر داخلی و قطر خارجی اتصالات کمی با یکدیگر تفاوت دارد و حین استفاده از آنها باید به این نکته توجه کرد.

کیفیت اورینگ به کار برده شده در اتصالات بسیار مهم است، زیرا اگر این قطعه کیفیت لازم را نداشته باشد و یا حتی به درستی درون اتصال قرار نگرفته باشد، اتصال به درستی عایق بندی نمی شود و در این مواقع احتمال نشتی آب از اتصال بالاتر می رود.

اورینگ اتصالات در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

اورینگ اتصالات در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط