اورینگ هوزینگ فیلترها در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

اورینگ هوزینگ فیلترها در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

اورینگ یکی از قطعات ساده اما بسیار کاربردی است که از آن در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر استقاده می شود. این قطعه در واقع واشری از جنس پلاستیک است و به شکل دایره ای تو خالی طراحی می شود.

اورینگ ها از نظر جنس و نوع ماده اولیه، قطر داخلی و قطر خارجی، ضخامت و سطح مقطع با یکدیگر تفاوت دارند.

اورینگ در دستگاه تصفیه آب خانگی بسیار پرکاربرد است و در بخش های مختلف دستگاه در انواع و ابعاد مختلف تکرار شده است. هوزینگ ها یکی از مهم ترین بخش های دستگاه هستند و نشتی آب از آنها بیشتر از سایر بخش ها دیده می شود.

زیرا آب همواره با فشار بالایی وارد این هوزینگ ها می شود و اگر به خوبی عایق بندی نشوند، احتمال نشتی آب بالاتر می رود. هوزینگ فیلترهای پیش تصفیه الیافی، کربن فعال گرانول و کربن بلاک به صورت سری در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.

معمولا اورینگی که برای این سه محفظه به کار برده می شود از نظر قطر یکسان هستند، اما با تهیه هوزینگ جدید بهتر است برای تهیه اورینگ به ضخامت شیارهای هوزینگ توجه داشت.

فیلتر ممبران در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر نیز درون هوزینگ قرار می گیرد. عایق بندی هوزینگ ممبران به دلیل وجود فشار بالا بسیار مهم است.

اما اورینگی که برای عایق بندی هوزینگ ممبران به کار برده می شود با سایر هوزینگ ها متفاوت است.

پیشنهاد می شود برای آب بندی هوزینگ ها از دو اورینگ استفاده کنید. در واقع هوزینگ هایی که به صورت دابل اورینگ عایق بندی می شوند، آب بندی بسیار قابل اطمینان تری دارند.

اورینگ اتصالات در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

اورینگ اتصالات در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط