اورینگ و نقش آن در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

اورینگ و نقش آن در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

اورینگ واشری حلقوی شکل بوده که بدلیل شباهت آن به حرف O انگلیسی با نام O-Ring خوانده شده و شناخته می شود.  اورینگ (O-Ring) در دستگاه تصفیه آب جهت آب بندی قطعات مختلف دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد. اورینگ هایی که در دستگاه های تصفیه آب مورد استقاده قرار می گیرند باید از مواد استاندارد food grade ساخته شده باشند و بهترین نوع آنها از جنس سیلیکون می باشد. اورینگ بر طبق دو مشخصه و ویژگی طبقه بندی می شود. از جمله : قطر خارجی و ضخامت. اما برای آسانی و تشخیص راحتتر، اورینگها را با توجه به محل قرارگیری آن ها در دستگاه  تصفیه آب نامگذاری می کنند.

اورینگ محفظه فیلتر :

اورینگ محفظه فیلتر برای آب بندی هوزینگ یا محفظه های فیلترهای پیش تصفیه مثل محفظه اسلیم، اورینگ محفظه جامبو، اورینگ محفظه خانگی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. اورینگ محفظه فیلتر دارای ضخامت های گوناگونی بوده که باید با توجه به نوع محفظه انتخاب شود و مورد استفاده قرار بگیرد.

اورینگ محفظه ممبران :

از این اورینگ جهت آب بندی هوزینگ های ممبران استفاده می کنند.

اورینگ فیلتر ممبران :

در قسمت نهایی فیلتر ممبران دو اورینگ وجود دارد که مانع از اختلاط آب تصفیه شده با پساب می شوند و در صورت خوردگی اورینگ به سرعت باید تعویض گردد.

اورینگ اتصالات :

اورینگ اتصالات جهت آب بندی بهتر اتصالات استفاده می شود. یک اورینگ در قسمت بیرونی اتصالات و یکی در قسمت درونی آن ها استفاده می شود و با توجه به خانگی و یا نیمه صنعتی بودن اتصالات نیز ابعاد اورینگ تغییر می کند.

با گذشت زمان اورینگ های مورد استفاده در محفظه انواع فیلترها در دستگاه تصفیه آب دچار خوردگی و پوسیدگی می شوند و نیاز به تعویض دارند. در غیر این صورت اورینگ ها کار خود را به دستی انجام نمی دهند و ممکن است از هوزینگ ها و یا اتصالات نشتی بوجود آید.

اورینگ و نقش آن در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

اورینگ و نقش آن در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط