بررسی سلامت شیر میکس در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

بررسی سلامت شیر میکس در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

با توجه به اینکه افراد مختلف، ذائقه های های متفاوتی در تغذیه و مزه ها دارند ممکن است آب تصفیه شده را که تقریبا می توان گفت خالص است را نپسندند. به همین دلیل استفاده از شیر میکس در برخی از دستگاه های تصفیه آب سافت واتر (soft water) برای بهبود مزه آب مورد استفاده قرار می گیرد.

شیرهای میکس معمولا بر روی دستگاه های تصفیه آب خانگی که مبتنی بر روش اسمز معکوس هستند استفاده می شود. عملکرد شیر میکس به این صورت است که با افزودن آب تصفیه شده توسط فیلترهای پیش تصفیه که هنوز دارای املاح مفید می باشد، طعم و مزه آب خالص را بهبود می بخشد.

شیر میکس شیری است که می تواند از جنس فلز یا پلاستیک باشد و با استفاده از یک پیچ تنظیم می شود. این شیر در بالای دستگاه تصفیه و پشت فیلتر ممبران نصب می شود. جهت بررسی سلامت و عملکرد صحیح شیر میکس می توانید مراحل زیر را طی کنید.

  • در اولین مرحله ورودی و خروجی شیر میکس را پیدا کنید. شیلنگ ورودی به شیر میکس از فیلتر مرحله دوم یا سوم انشعاب گرفته است. خروجی شیر میکس نیز معمولا به فیلتر پست کربن و یا فیلتر مینرال می رسد.
  • سپس شیر میکس را در حالت بسته قرار دهید.
  • شیلنگ تصفیه خروجی از شیر میکس را باز نمایید.
  • پس از اینکه شیلنگ خروجی از شیر میکس را جدا کردید هیچ مقدار آبی نباید از قسمت خروجی شیر میکس دیده شود. اگر نشتی آب در این حالت دیده شده بدین معنا است که شیر میکس خراب است و باید تعویض گردد. در غیر این صورت شیر میکس کاملا سالم می باشد و اتصالات و شیلنگ را همانند قبل به شیر میکس متصل نمایید.

نکته : بهتر است که این کار توسط متخصصان فنی انجام شود تا سختی آب نیز بررسی شود. زیرا با تنظیم شیر میکس مقدار سختی آب تغییر می کند.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با کادری مجرب آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

بررسی سلامت شیر میکس در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

بررسی سلامت شیر میکس در دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط