بست نگهدارنده فیلتر کوچک تکی در دستگاه های تصفیه آب سافت واتر

بست نگهدارنده فیلتر کوچک تکی در دستگاه های تصفیه آب سافت واتر

بست نگهدارنده فیلتر که با نام های عینکی، پایه فیلتر، پایه نگهدارنده فیلتر، کلیپس فیلتر و از این قبیل نام ها شناخته می شود برای نگهداری و محکم کردن فیلترهایی که بر روی براکت هستند استفاده می شود.

این بست نگهدارنده بر اساس انواع و ابعاد فیلترها نیز در شکل های مختلفی ساخته می شود. یکی از مدلهایی که بسیار پرکاربرد است.

در تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر و دیگر سیستم ها استفاده می شود بست نگهدارنده فیلتر کوچک تکی است.

پایه نگهدارنده فیلتر کوچک تکی (C filter clamp 2”) به صورت تک دهانه ساخته می شود و برای فیلترهای اینلاین مانند فیلتر پست کربن و مینرال طراحی شده است.

قطر دهانه پایه نگهدارنده کوچک تکی 2 اینچ است و حالت ارتجاعی دارد تا بعد از قرار دادن فیلتر درون آن، محکم شود و به راحتی بیرون نیاید.

در انتهای بست نگهدارنده کوچک تکی جای دو پیچ وجود دارد تا بتوان فیلتر را به براکت فیکس کرد و از لرزش آن هنگام فعالیت دستگاه جلوگیری کرد.

بست نگهدارنده فیلتر کوچک تکی در دستگاه های تصفیه آب سافت واتر از آلیاژ پلی پروپیلن ساخته شده است و در اثر تماس با آب دچار خرابی نمی شود.

بست نگهدارنده فیلتر کوچک تکی در دستگاه های تصفیه آب سافت واتر

بست نگهدارنده فیلتر کوچک تکی در دستگاه های تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط