ترانس برق دستگاه تصفیه آب سافت واتر

ترانس برق دستگاه تصفیه آب سافت واتر

همه ی دستگاه های تصفیه آب از جمله دستگاه تصفیه آب سافت واتر دارا ی جریان برق در بعضی از قطعات و لوازم جانبی دارند .این جریان برق از ولتاژ برق شهری بسیار کمتر است و باید یک کاهنده به ولتاژ مورد نظر تبدیل کند .

ترانس یا همان آداپتور برق دستگاه تصفیه آب به عنوان یک کاهنده برای تبدیل جریان 220 ولت شهری به 24 ولت مناسب دستگاه تصفیه آب عمل می کند .البته متذکر شویم که این ولتاژ مصرفی برای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی بیشتر است و در حدود 32 و 36 و 48 مصرف دارد.

قطعاتی که در دستگاه تصفیه آب جریان الکتریکی نیاز دارند عبارت اند از :
  • شیر برقی دستگاه تصفیه آب
  • بوستر پمپ دستگاه تصفیه آب
  • فیلتر UV دستگاه تصفیه آب
  • سوئیچ هایپرشر و لوپرشر دستگاه تصفیه آب

یکی از مسائلی که در دستگاه تصفیه آب باید دقت شود کیفیت ترانس برق می باشد زیرا اگر بی کیفیت و غیر استاندارد باشد و یک جریان ثابت را تولید نکند باعث خرابی و نقص قطعات دیگر می شود.

ترانس برق دستگاه تصفیه آب سافت واتر

ترانس برق دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com مراجعه نمایید.

تلفن: ۶۵۵۲۲۹۲۳ – ۶۵۵۲۲۹۶۳(۰۲۱) همراه: ۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ –۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰

مطالب مرتبط