تشخیص دستگاه های تصفیه آب خانگی اصل و تقلبی سافت واتر

تشخیص دستگاه های تصفیه آب خانگی اصل و تقلبی سافت واتر

سافت واتر یکی از برندهای مطرح و فعال در زمینه تصفیه آب است و محصولات آن در کشور ایران و در واقع در سراسر جهان بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

کیفیت بسیار بالا و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا باعث شده تا دستگاه های تصفیه آب سافت واتر بسیار پرطرفدار باشند و مورد استقبال تمامی مصرف کنندگان قرار گرفته باشند.

به همین دلیل برخی از سودجویان دستگاه های تصفیه آب خانگی تقلبی را با برند سافت واتر به فروش می رسانند.

این دستگاه ها نه تنها قابلیت تصفیه آب را ندارند بلکه حتی می توانند املاح سمی را به آب اضافه کنند.

برای تشخیص اصل بودن دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر می توانید نکات زیر را در نظر بگیرید.

در مرحله اول سعی کنید دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر را از وارد کنندگان و شرکت های معتبر در ایران تهیه کنید و از مورد اطمینان بودن نمایندگی محصولات سافت واتر اطمینان حاصل کنید.

به همراه دستگاه های تصفیه آب خانگی اورجینال سافت واتر کلیه قطعاتی که برای نصب و راه اندازی دستگاه ضروری است می آید، در حالی که دستگاه های تقلبی عموما به صورت کامل ارائه نمی شوند.

هنگام خرید به درج عبارت سافت واتر بر روی قطعات دستگاه دقت کنید، گاهی ممکن است با یک جوهر نامرغوب نام سافت واتر را بر روی دستگاه چاب کنند که حتی با کشیدن ناخن از بین می رود و پاک می شود.

قیمت دستگاه نیز در تشخیص اصل بودن یا تقلبی بودن دستگاه موثر است.

اگر یک دستگاه قیمت بسیار پایین تری نسبت به دستگاه های تصفیه آب خانگی اورجینال سافت واتر و عرف بازار داشته باشند باید در اصل بودن آن شک کنید.

تشخیص دستگاه های تصفیه آب خانگی اصل و تقلبی سافت واتر

تشخیص دستگاه های تصفیه آب خانگی اصل و تقلبی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط