تصورات غلط درباره مخازن ذخیره دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

تصورات غلط درباره مخازن ذخیره دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس سافت واتر از مخازن ذخیره تحت فشار با ظرفیت و حجم های مختلف با توجه به ظرفیت دستگاه برای ذخیره سازی آب استفاده می کند.

مخزن جزء اصلی ترین تجهیزات به کار برده شده در این سیستم ها به حساب می آید و متاسفانه رسیدگی و توجه به آن نسبت به سایر قطعات کمتر است.

یکی از اشتباهات و تصوارت غلطی که برخی مصرف کنندگان ممکن است در ارتباط با ساز و کار مخازن ذخیره داشته باشند این است که مقدار آب ذخیره شده درون مخزن مساوی با حجم اعلام شده از سوی شرکت سازنده است.

همان گونه که گفته شد مخازن ذخیره از نوع تحت فشار می باشد، تحت فشار بودن مخزن بدین معناست که علاوه بر آب بخش دیگری برای ذخیره هوا اختصاص داده می شود، بنابراین حجم آب ذخیره شده در دستگاه کمتر از حجم اعلام شده است.

از دیگر اشتباهاتی که ممکن است برخی مصرف کنندگان داشته باشند این است که تصور می کنند مخزن طول عمری همیشگی دارد و تا هنگامی که بدنه آن دچار شکستگی نشود و آب از مخزن خارج شود، قابلیت استفاده دارد.

این تصور کاملا اشتباه است، مخزن نیز مانند سایر تجهیزات دستگاه طول عمری محدود اما طولانی تر از سایر قطعات دستگاه دارد.

با توجه به اینکه راندمان دستگاه پس از چند سال استفاده پایین می آید ممکن است لایه های رسوبی و شیمیایی درون مخزن تجمع پیدا کند و تنها راه حل رفع آن تعویض مخزن است.

این نکته را هم در نظر داشته باشید که جنس ماده بیرونی به کار برده شده در بدنه خارجی مخزن هیچ ارتباطی با کیفیت آب ذخیره شده درون آن ندارد.

تنها تماسی که آب ورودی با مخزن دارد تماس با فلز یا پلاستیکی است که در ساخت لایه داخلی مخزن استفاده شده و دهانه بالای شیر نیز که برای نصب شیر مخزن به کار می رود.

البته دیافراگم بوتیلی که درون مخازن استفاده شده است نیز کاملا خنثی هستند و هیچ تغییرات منفی را در آب به وجود نخواهند آورد.

تصورات غلط درباره مخازن ذخیره دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

تصورات غلط درباره مخازن ذخیره دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط