تعداد لایه های ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

تعداد لایه های ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

فیلتر ممبران به علت دقت بسیار بالا در فیلتراسیون آب، فیلتر اصلی دستگاه تصفیه آب خانگی RO شناخته می شود، به گونه ای که برای افزایش طول عمر آن و برای بهره وری بهتر و با راندمان بالاتر عموما از سه فیلتر پیش تصفیه قبل از آن برای بالاتر بردن کیفیت آب ورودی به ممبران استفاده می شود.

فیلتر ممبران شامل یک غشاء نیمه تراوا می باشد که اگر باز شود ممکن است طولی تا یک متر داشته باشد.

این غشاء منافذ بسیار ریزی تا حدود 0.0001 میکرون دارد و به دور لوله ای تو خالی پیچیده شده اند. تعداد دورهای غشاء ممبران به دور لوله اصلی فیلتر، ظرفیت ممبران را تعیین می کند.

هر چقدر تعداد لایه های ممبران بالاتر برود، ظرفیت فیلتر و میزان آبدهی آن در 24 ساعت افزایش می یابد. به همین دلیل است که ممبران های نیمه صنعتی و صنعتی قطر بیشتری نسبت به ممبران های خانگی دارند.

فیلترهای ممبران در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر عموما ظرفیت تولید 50 گالن یا 75 گالن آب را طی 24 ساعت دارند.

البته در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی سافت واتر از ممبران های نیمه صنعتی با میزان آبدهی بیشتر استفاده می شود.

تعداد لایه های غشاء ممبران خانگی به صورت کلی از 11 لایه تا 15 لایه متغیر است. در واقع هر ممبران خانگی حداقل دارای 11 لایه می باشد.

در ممبران هایی که غشاء 11 دور به دور لوله پیچیده شده اند، ظرفیت آبدهی آن 50 گالن در روز می باشد که عموما این حجم از آب برای مصارف خانگی کافی است.

اما برخی از ممبران ها دارای 13 لایه از غشاء ممبران هستند. 13 دور چرخش غشاء به دور ممبران سبب تولید 75 گالن آب تصفیه شده در روز می شود که به عنوان یک مزیت برای دستگاه های تصفیه آب خانگی به حساب می آید.

تعداد لایه های ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

تعداد لایه های ممبران دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط