تعویض فیلترهای بالایی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

تعویض فیلترهای بالایی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

در قسمت بالایی دستگاه تصفیه آب سه فیلتر به صورت خوابیده قرار دارد که  یکی از آنها فیلتر ممبران است که از بقیه بزرگ تر  است و فیلتر اصلی می باشد.

از دوتای دیگر یکی فیلتر پست کربن است که سفید است و یکی فیلتر مینرال که زرد رنگ می باشد.

برای تعویض این فیلتر ها باید مراحل زیر را انجام دهید:

تعویض فیلتر ممبران سافت واتر

برای تعویض فیلتر مینرال باید از آچار مخصوص هوزینگ ممبران استفاده کنید.

ابتدا شلنگ ورودی آب که به زانویی هوزینگ ممبران متصل است را در بیاورید برای درآوردن شلنگ ضامن اتصال را بگیرید و شلنگ را  بکشید تا بیرون  بیاید.

 بعد با استفاده از آچار هوزینگ درپوش هوزینگ را باز کنید و با یک انبر فیلتر ممبران را بیرون آورده و با فیلتر جدید تعویض کنید.

هنگامی که فیلتر جدید سافت واتر را جایگزین کردید آن را به داخل فشار دهید تا کامل در هوزینگ قرار بگیرد. سپس در هوزینگ را ببندید و شلنگ آن را وصل کنید.

تعویض فیلتر پست کربن و مینرال سافت واتر

فیلتر پست کربن پنجمین فیلتر در دستگاه تصفیه آب و مینرال ششمین فیلتر می باشد.

 در سر ورودی پست کربن یک سه راهی است که یک شلنگ آن به خروجی فیلتر ممبران متصل است و در وسط آن سوئیچ های پرشر قرار دارد و دیگر شلنگ آن به مخزن وصل می شود.

طرف دیگر فیلتر پست کربن به ورودی مینرال وصل می شود و خروجی مینرال به شیر برداشت که روی سینک قرار دارد وصل می شود.

برای باز کردن فیلترهای پست کربن و مینرال باید  اتصالات آن ها را بچرخانید تا باز شود اما باید به این نکته دقت نماید که قبل از اینکه شلنگ ها را باز کنید آنها را علامت گذاری کنید تا هنگام بستن آنها اشتباه نکنید.

تعویض فیلترهای بالایی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

تعویض فیلترهای بالایی دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط