تعویض فیلترهای پایین دستگاه تصفیه آب سافت واتر

تعویض فیلتر های پایین دستگاه تصفیه آب سافت واتر

دستگاه های سافت واتر در ایران بیشتر به صورت زیر سینکی هستند زیرا این دستگاه ها به دلیل داشتن مخزنی بزرگ و ظاهرشان باید در زیر سینک نصب شوند.

 فیلتر های پایین دستگاه های تصفیه آب زیر سینکی سافت واتر معمولا کارتریجی هستند و در یک محفظه قرار می گیرند و نصب و تعویض آنها آسان می باشد .

 برای تعویض این فیلتر ها باید مراحل زیر را انجام دهید:

  1. ابتدا شیر ورودی آب دستگاه را که کنار شیر پیسوار ظرفشویی است را ببندید.
  2. شیر آب روی مخزن کنار دستگاه را نیز ببندید.
  3. شیر برداشت آب تصفیه که روی سینک قرار دارد را باز کنید تا فشار آب پشت هوزینگ فیلترهای پایین کاهش یابد و هوزینگ راحت باز شود.
  4. هوزینگ فیلترها را به ترتیب باز کنید تا جابه جا نشوند.
  5. برای تعویض ابتدا آچار پلاستیکی مخصوص هوزینگ را دور فیلتر اول بیندازید و در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا باز شود. بعد از اینکه باز شد فیلتر قبلی را بیرون آورده و فیلتر جدید را داخل هوزینگ بگذارید و بر خلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا سفت شود.
  6. فیلتر دوم نیز به همین روش تعویض می گردد فقط توجه فرماید که سر و ته فیلتر دوم فرق می کند و قسمتی که واشر دارد در بالا قرار می گیرد.

  7. فیلتر سوم نیز به همین روش تعویض می شود. به این نکته دقت نماید که قبل از بستن فیلتر سوم یک سطل در زیر قسمت بالای هوزینگ قرار دهید و آب را باز کنید تا مواد کربنی فیلتر دوم از کلگی فیلتر سوم خارج شود و فیلتر تمیز گردد. بعد از انجام این کار می توانید این فیلتر را در جای خود ببندید.
تعویض فیلترهای پایین دستگاه تصفیه آب سافت واتر

تعویض فیلترهای پایین دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط