تعویض فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب سافت واتر soft water

تعویض فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب سافت واتر soft water :

فیلتر ممبران جهت حذف سختی آب، کلر، نیترات، نیتریت، آرسنیک و بی کربنات ها در دستگاه های تصفیه آب استفاده می شود.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر یکی از بهترین و مشهورترین دستگاه های تصفیه آب است و فیلترهای مورد استفاده در این دستگاه از جمله فیلتر ممبران از کیفیت بالایی برخوردار است. برای اینکه کیفیت آب خروجی کم نشود باید فیلترها به موقع تعویض شوند که تعویض فیلترها هر کدام راه و روشی دارند. که در این مطلب به توضیح نحوه ی تعویض فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب سافت واتر پرداخته ایم.

زمان تعویض فیلتر ممبران ، مرتبط با سختی آب منطقه است ولی به صورت معمول هر یک سال انجام می گیرد. البته اگر فیلترهای مرحله 1تا 3 به موقع تعویض شوند، این فیلتر تا 2 سال هم دوام می آورد . از علائم دیگری که زمان تعویض فیلتر ممبران را به ما نشان می دهد، یکی شدن طعم آب ورودی و آب خروجی دستگاه است.

نحوه ی تعویض فیلتر ممبران :

تعویض فیلتر مرحله چهارم نسبت به مراحل تعویض فیلترهای  پبش تصفیه (1و2و3) متفاوت است و نیاز به افراد متخصص دارد چرا که برای تعویض فیلتر چهارم ، نیاز است که اتصالات و سیمهای فیلترهای 5 و 6 نیز باز شود.

برای باز کردن هوزینگ ، به آچار هوزینگ ممبران نیاز است . سپس ورودی هوزینگ ممبران را از خود هوزینگ قطع کنید

 بعد از بازکردن هوزینگ ممبران توسط آچار هوزینگ ممبران توسط دم باریک ، ممبران قبلی را بیرون آورده  و ممبران جدید را جایگزین کنید .

هوزینگ فیلتر ممبران سافت واتر دو اورینگه می باشد و یک اورینگ بر روی کلاهک هوزینگ و دیگری بر روی قسمت رزوه شده ی هوزینگ قرار دارد. به این نکته توجه کنید که اورینگ ها درجای خود قرار داشته باشند.

و بعد از این مرحله درب هوزینگ را با دقت بسته چرا که در غیر اینصورت نشتی می دهد .

توجه کنید که قبل از بازکردن هوزینگ ، زیر آن لگنی قرار دهید بخاطر اینکه داخل هوزینگ پر از آب است و ممکن است آب روی اتصالات بریزد و دستگاه دچار مشکل شود.

تعویض فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب سافت واتر SOFT WATER

تعویض فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب سافت واتر SOFT WATER

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با کارشناسان مجرب این مجموعه در ارتباط و نیز جهت سفارش و خرید آنلاین محصولات به سایت www.shopccra.com  مراجعه نمایید.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط