تعویض فیلتر پست کربن در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

تعویض فیلتر پست کربن در دستگاه تصفیه آب سافت واتر :

فیلتر پست کربن در مرحله ی پنج دستگاه تصفیه آب سافت واتر قرار دارد و چون این فیلتر به صورت این لاین می باشد نحوه ی تعویض آن با فیلترهای پیش تصفیه متفاوت است.

وظیفه ی فیلتر پست کربن حذف بو، رنگ و طعم نامطبوع است که به صورت خطی بر روی دستگاه تصفیه آب نصب می شود.

برای تعویض فیلتر پست کربن سافت واتر باید مراحل زیر را انجام دهید:

  • طبق معمول باید برق دستگاه را خاموش کرده و شیر آب ورودی را ببندید همچنین شیر مخزن را نیز ببندید.
  • شیر برداشت را باز کرده تا آب داخل لوله ها تخلیه شود.
  • چون این فیلتر خطی است و هوزینگ ندارد باید کل فیلتر را از دستگاه جدا کرد در نتیجه تمام اتصالات فیتینگی آن را جدا کنید.( دقت کنید که هنگام باز کردن ، اتصالات آسیب نبیند چون این اتصالات بسیار ظریف و شکننده هستند.
  • اتصالات فیلتر پست کربن به صورت سه راهی است و یک سر آن رزوه شده و دو سر دیگر به صورت فیتینگی می باشد. آن سر رزوه شده را باید نوار تفلون بپیچید و بعد فیلتر جدید را به آن متصل کنید. این کار باعث محکم شدن فیلتر می شود و از نشتی آب جلوگیری می کند.
  • مانند قبل تمام شلنگ ها ، ورودی و خروجی آب را به فیلتر متصل کنید . دقت کنید که جهت فیلتر را به درستی متصل کنید.
  • بعد از نصب کامل فیلتر و اتصالاتش باید برق دستگاه و شیر آب ورودی را باز کنید ولی توجه نمایید که شیر مخزن را همان لحظه باز نکنید و اجازه دهید مقداری آب از شیر برداشت خارج شود تا آب خروجی از فیلتر شفاف شود. (چون این فیلتر از کربن ساخته شده است ، آب ورودی اولیه مقداری ذرات سیاه دارد و بعد از مدتی از بین می رود)
  • اکنون می توانید شیر مخزن را باز کنید و از آن استفاده نمایید.

نکته : بهتر است این کار توسط متخصصان فنی انجام شود زیرا اگر هنگام تعویض، اتصالات شکست و یا ایرادی در دستگاه و فیلتر بوجود آمد، توسط مسئولش رفع شود.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با کادری مجرب آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد و همچنین فیلترها و دستگاه های این شرکت تایوانی بوده و از کیفیت بالایی برخوردار است.

تعویض فیلتر پست کربن در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

تعویض فیلتر پست کربن در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

 شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط