تعویض فیلتر soft water دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

تعویض فیلتر SOFT WATER دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

تعویض فیلتر SOFT WATER دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر

زمان تعویض فیلترها باتوجه به میزان رسوبات واملاح آب هر منطقه متفاوت است. برای اینکه کیفیت آب خروجی از دستگاه تصفیه آب خانگی همیشه گوارا وسالم باشد باید فیلترهای دستگاه به موقع تعویض شوند.

در صورت عدم تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب در مدت زمان معین و استاندارد،نتیجه حاصله کیفیت نا مرغوب آب خروجی می باشد، علاوه بر این ممکن است باعث خسارت به دستگاه تصفیه آب شود و هزینه های بیشتری را برای مصرف کننده به دنبال داشته باشد.

خدمات تعویض فیلتر انواع دستگاه تصفیه آب خانگی خویش را به مراکز معتبر بسپارید. شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه خدمات پس از فروش انواع دستگاه های تصفیه آب با برند های معتبر و اصلی بصورت کاملا رایگان آمادگی خویش را اعلان میدارد.

هریک از فیلترهای دستگاه تصفیه آب وظیفه ای دارد بنابراین زمان تعویض این فیلترها باهم متفاوت است .

فیلتر مرحله اول :این فیلتر الیافی و ازجنس پلی پروپیلن است. دارای منافذ ریز به قطر 1 تا 5 میکرون است.  رنگ این فیلتر سفید می باشد و با گذشت زمان وگرفتن املاح موجود در آب، به رنگ قهوه ای در می آید.در صورت عدم تعویض به سیاهی می گراید. عمر این فیلتر 3 ماه می باشد.

فیلتر مرحله دوم : فیلتر کربن فعال یا کربن اکتیو

وظیفه این فیلتر از بین برنده طعم و بو نامطبوع آب است. زمان تعویض این فیلتر  9 ماه می باشد که البته به سختی آب و مکان مورد استفاده بستگی دارد که ممکن است زمان تعویض فیلتر به 9 ماه کمترهم برسد.

فیلتر مرحله سوم :

فیلتر کربن بلاک : این فیلتر کلر و مواد شیمیایی موجود در آب را حذف می کند در واقع مکمل فیلتر مرحله دوم است. از لحاظ جنس کارایی و زمان تعویض نیز مشابه فیلتر کربن فعال می باشد .

فیلتر مرحله چهارم :

ممبران RO یا فیلتر غشایی اسمز معکوس : زمان تعویض این فیلتر ارتباط مستقیم با تعویض 3 فیلتر بالایی دارد. اگرفیلترهای پیش تصفیه به موقع تعویض شود عمر این فیلتر بین 15 تا 18 ماه است .

فیلتر مرحله پنجم :فیلتر مرحله پنجم پست کربن نام دارد و عملکرد آن شبیه به فیلتر کربن اکتیو می باشد. عمر این فیلتر چون در معرض تماس با گازهای شیمیایی وکلر نمی باشد بیشتر است. و معمولا هر 12 ماه یکبار تعویض می شود .

فیلترمرحله ششم: فیلتر مینرال نام دارد و مواد معدنی مورد نیاز بدن را به آب اضافه می کند. مدت زمان عملکرد این فیلتر معمولا هر 12 ماه یکبار است .

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا پیشرو در تولید و عرضه انواع فیلتردستگاه تصفیه آب اعم از خانگی و صنعتی، آمادگی خویش را جهت ارائه خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی با اعزام کادر فنی متخصص و کارآمد در محل مشتریان به صورت رایگان اعلان می نماید.لذا جهت مشاوره رایگان و ثبت سفارش با کارشناسان این شرکت از طریق تلفن های ذیل تماس حاصل فرمایید.

تلفن ثابت: 65522963 و  65522923 -021          همراه: 09122972091

مطالب مرتبط