تعویض هد یا کلگی پمپ در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

تعویض هد یا کلگی پمپ در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

نشتی آب از کلگی یا پمپ در دستگاه تصفیه آب از مواردی است که در خرابی دستگاه تصفیه آب دیده می شود. نشتی در این قسمت ابتدا به صورت قطره های ریز می باشد که به مرور بیشتر می شود برای همین باید به این مورد توجه کنید. آبی که از هد پمپ خارج می شود به درون موتور الکتریکی می رود و باعث خرابی بلبرینگ ها و سیم پیچ  می شود.

از مواردی که باعث می شود تا هد یا  کلگی نیاز به تعویض داشته باشد شامل موارد زیر است:

  1. نشتی آب از هد
  2. ایجاد فشار کمتر از 50 psi
  3. تولید صدای زیاد هنگام کار کردن پمپ

آموزش تعویض کلگی یا هد پمپ سافت واتر

 مرحله اول:

ابتدا پیچ های اتصال به بدنه را باز کنید و پمپ را بردارید و لوله های متصل به پمپ ، اتصالات زانویی و فیش اتصال به برق را خارج کنید.

مرحله دوم:

بعد از خارج کردن پمپ پیچ های روی کلگی را از موتور جدا کنید. در این مرحله دقت نماید که پیچ ها را اشتباه باز نکنید.

روی کلگی 6 پیچ وجود دارد که باید 3 عدد از این پیچ ها که از بقیه بلندتر هستند را باز کنید و کلگی را به صورت متقارن خارج کنید.

مرحله سوم:

در آخرین مرحله کلگی پمپ دستگاه تصفیه آب را با هد جدید تعویض کنید و به طور کامل فشار دهید تا در جای خود قرار بگیرد. سپس 3 عدد پیچ را ببندید. بعد از روشن شدن موتور اگر از دستگاه صدایی خارج شد باید پیچ ها را سفت تر کنید. در آخر باید اتصالات زانویی را با تفلون محکم ببندید و به شکل اول در سر جای خود قرار دهید.

تعویض هد یا کلگی پمپ در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

تعویض هد یا کلگی پمپ در دستگاه تصفیه آب سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان مaحترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • فروش دستگاه تصفیه آب خانگی soft water language:fa
  • دستگاه تصفیه آب خانگی lg language:fa

مطالب مرتبط