تعیین طول عمر فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر بر اساس میزان مصرف آب

تعیین طول عمر فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر بر اساس میزان مصرف آب

قرار گرفتن عوامل و شرایط بسیار مختلفی در کنار یکدیگر باعث می شود تا هر فیلتر تصفیه، مدت زمان محدودی برای استفاده در فیلتر داشته باشد.

با توجه به تغییر عوامل مختلف، زمان تعویض فیلترها نیز تغییر می کند و عموما برای تعیین طول عمر تمامی فیلترهای تصفیه از واژگانی مانند حدودا، معمولا، اغلب و غیره استفاده می شود و نمی توان به طور دقیق زمان تعویض فیلتر را بیان کرد.

فیلترهای به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب خانگی سافت واتر نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

هر کدام از آنها علاوه بر اینکه طول عمر محدودی دارند، زمان تعویض متغیری بسته به شرایط مختلف پیدا می کنند.

میزان مصرف آب از فیلتر یکی از عوامل بسیار مهم در تعیین طول عمر یک فیلتر است. در واقع اینکه تا چه اندازه می توان آب تصفیه شده را از فیلتر برداشت کرد بسیار مهم است.

تمامی فیلترهای تصفیه آب طبق اظهارات شرکت سازنده برای تصفیه حجم مشخصی از آب ساخته شده اند و پس از آن ظرفیت تصفیه آب و به دام انداختن آلاینده ها را ندارند.

در صورتی که در منزل از دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده می کنید، امکان بالایی دارد که مقدار مصرف آب از فیلتر از حجم اعلام شده کمتر باشد، بنابراین نگرانی بابت کیفیت آب خروجی از فیلتر وجود ندارد.

اما عموما اگر از دستگاه در مکان های پر مصرف تر استفاده می شود بهتر است میزان مصرف روزانه را به کارشناس تصفیه اطلاع دهید تا زمان دقیق تری برای تعویض فیلتر تعیین کنند.

در این صورت هم راندمان دستگاه بالاتر می رود و هم اینکه کیفیت آب خروجی از دستگاه حفظ می شود.

تعیین طول عمر فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر بر اساس میزان مصرف آب

تعیین طول عمر فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی سافت واتر بر اساس میزان مصرف آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط